2017 04 26

Eurolyga: po trilerio Ispanijoje Maskvos CSKA žengė į finalo ketvertą

Eurolygos rungtynėse Vitorijoje Maskvos CSKA 90:88 (22:24, 21:20, 29:26, 18:18) nugalėjo „Baskonia“ ekipą ir laimėjo ketvirtfinalio seriją 3:0.
Maskvos CSKA
Maskvos CSKA / „Scanpix“ nuotr.

Įtempta kova vyko visų rungtynių metu. Prieš lemiamą kėlinį CSKA pirmavo 72:70. Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Jaka Blažičius, bet po to CSKA pelnė septynis taškus be atsako. Likus žaisti minutę Shane'as Larkinas pelnė penkis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą iki keturių taškų – 82:86. Tačiau Cory Higginso baudos metimai leido lengviau atsikvėpti CSKA.

Likus žaisti aštuonias sekundes, S.Larkinas pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų – 88:90. Nando De Colo suklydo, bet Adamo Hangos metimą blokavo Kyle'as Hinesas ir CSKA šventė pergalę.

Vitorijos ekipai atstovaujantis Tadas Sedekerskis aikštėje nepasirodė.

Prieš rungtynes buvo baiminamasi, kad nežais ir negaluojantis Milošas Teodosičius, tačiau krepšininkas pasirodė aikštėje.

Maskvoje CSKA šventė pergales 84:82 ir 98:90.

CSKA į Eurolygos finalo ketvertą pateko keturioliktą kartą per 15-a metų. Jokiai kitai Europos komandai nepavyko taip dominuoti tarptautiniame turnyre.

Šias rungtynes stebėjo ir „Philadelphia 76ers“ vadovas Bryanas Colangelo.

Vietą finalo ketverte antradienį taip pat užsitikrino Stambulo „Fenerbahče“.

„Baskonia“: T.Šengelija 19, C.Budingeris 15, S.Larkinas ir A.Hanga po 13, J.Blažičius 10.

CSKA: C.Higginsas 21, N.De Colo 15, M.Teodosičius 13, A.Jacksonas 10.