2018 03 25

Europos arenose – sėkmingi ir pergalingi lietuvių pasirodymai

Atėnų „Panathinaikos“ klubas išvykoje be didesnio vargo 96:66 (20:15, 21:18, 25:16, 30:17) sutriuškino „Trikala Aries“ ekipą.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Lukas Lekavičius žaidė 24 minutes ir pelnė 9 taškus (1/2 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud. met.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką, kartą suklydo, išprovokavo 2 pražangas ir pats 3 kartus pažeidė taisykles.

Į pergalę Atėnų klubą vedė Thanasis Antetokounmpo, kuris surinko net 25 taškus.

Kovą dėl kamuolių „Panathinaikos“ laimėjo net 49:33 ir atliko net 29 rezultatyvius perdavimus, kai priešininkai – vos 9.

Net 32 taškus pralaimėjusiems pelnė ir 37 naudingumo balus surinko Johnas Fieldsas.

„Panathinaikos“: Th.Antetokounmpo 25, D.Mitoglou 20, N.Pappas 10 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Trikala Aries“: J.Fieldsas 32 (8 atk. kam., 37 naud. bal.), E.Morrisas 14 (9 atk. kam.), G.Taltonas 10.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Lukas Lekavičius

Milano „Olimpia“ išvykoje 82:75 (15:19, 19:18, 23:17, 25:21) palaužė Avelino „Sidigas“ komandą.

Artūras Gudaitis per 22 minutes surinko 13 taškų (4/8 dvit., 5/5 baud. met.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Mindaugas Kuzminskas žaidė 16 minučių ir pasižymėjo 5 taškais (1/3 dvit., 1/4 trit., 0/1 baud. met.).

Milano ekipa pataikė 41 proc. tritaškių (7/17) ir 47 proc. dvitaškių (22/47).

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Mindaugas Kuzminskas

„Sidigas“: J.Richas 21, K.Fesenko 16, D.Wellsas 14.

„Olimpia“: V.Micovas 14, A.Gudaitis 13, D.Pascolo 11, A.Goudelockas 10.

Berlyno ALBA netikėtai lengvai 91:72 (13:26, 21:13, 29:17, 28:16) nugalėjo Miuncheno „Bayern“.

Marius Grigonis nugalėtojams per 25 minutes pelnė 11 taškų (1/1 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir rungtynes baigė su 15 naudingumo balų.

Puikias rungtynes sužaidė Luke'as Sikma. Jis pelnė 14 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

„Bayern“: J.Cunninghamas 11 ir D.Bookeris po 11, S.Jovičius (6 rez. perd.) ir N.Djedovičius po 10.

ALBA: P.Siva 16, J.Saibou ir L.Sikma (9 rez. perd., 9 atk. kam., 30 naud. bal.) po 14, S.Butterfieldas 13.