2017 08 13

Europos jaunučių čempionate Lietuvos 16-mečiai įveikė ir Izraelį

Europos jaunučių krepšinio čempionate Lietuvos 16-mečių rinktinė trečiosiose grupės rungtynėse 70:62 (18:17, 13:18, 17:17, 22:10) įveikė Izraelio rinktinę ir iškovojo antrąją pergalę iš dviejų.
U-16 rinktinė pasiekė pergalę
U-16 rinktinės rungtynės / musukrepsinis.lt nuotr.

Lemiamą pranašumą Lietuvos krepšininkai įgijo paskutiniajame ketvirtyje. Jam prasidėjus Izraelio vaikinai pirmavo 52:48, tačiau per daugiau nei aštuonias minutes lietuviai varžovams leido įmesti vos keturis taškus (64:56).

Lemiamą minutę žydai pradėjo pataikydami du tritaškius iš eilės ir priartėjo iki 64:62. Tačiau lietuviai taikliai metė baudas ir išplėšė pergalę.

Lietuva U-16: L.Vaištaras 21 (4/6 trit.), M.Blaževičius 16 (17 atk. kam.), M.Kancleris 10 (5/5 dvit., 10 atk. kam.).

Izraelis U-16: D.Avdija 22 (4/9 trit., 14 atk. kam.), R.Hayunas 15.

Iki šio mačo tiek Kroatiją, tiek Serbiją įveikę Izraelio vaikinai pirmavo čempionato A grupėje. Lietuviai turnyrą pradėjo nesėkme prieš serbus, bet šeštadienį nugalėjo Kroatiją.