2018 08 18

Pirma lietuvių nesėkmė Europos čempionate Kaune – nusileido Rusijai

Kaune tęsiasi Europos 16-mečių merginų krepšinio čempionatas. Šeštadienį Lietuvos rinktinė patyrė pirmąjį pralaimėjimą 49:66 (16:16, 8:21, 17:12, 8:17) Rusijos bendraamžėms.
Lietuvos jaunučių merginų krepšinio rinktinė
Lietuvos jaunučių merginų krepšinio rinktinė / FIBA nuotr.

Rusės savo pranašumą įrodė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 21:8. Trečiąjį kėlinį lietuvės laimėjo 17:12, tačiau ketvirtajame kėlinyje ir vėl tepelnė 8 taškus.

Paskutinėse D grupės rungtynėse sekmadienį Lietuvos rinktinė susitiks su Vokietija. Po jų paaiškės galutinė lietuvių vieta grupėje ir būsima aštuntfinalio varžovė.

Pirmosiose D grupės rungtynėse Lietuvos rinktinė 71:58 nugalėjo Daniją.

Rugpjūčio 18-25 dienomis Kaune varžosi 16 stipriausių Europos komandų, kurios rungtyniauja Kauno krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje (Naglio g. 4a) ir Kauno sporto halėje.

Lietuvos jaunučių merginų rinktinė grupės ir aštuntfinalio rungtynes žais Kauno sporto halėje. Įėjimas į visas rungtynes nemokamas.

Rusija: D.Anikina 19, D.Gončarova 13, N.Ulčenkova 10.

Lietuva: G.Savostaitė 13, A.Zdanevičiūtė 11, S.Visockaitė 10.