-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2019 07 18

Europos U-20 čempionatas – D.Blatto akivaizdoje Izraelis nukovė Lietuvos rinktinę

Ketvirtadienio vakarą sausakimšoje „Shlomo Group“ arenoje Tel Avive Europos U-20 čempionato šeimininkai sprogo iš džiaugsmo. Čempionų titulą ginantys Izraelio krepšininkai įtikinamai 94:78 (20:18, 33:26, 23:17, 18:17) nugalėjo Lietuvos rinktinę ir žengė į pusfinalį. Lietuviai pirmavo vos 11 sekundžių ir solidus žalgiriečio Luko Ulecko pasirodymas komandos negelbėjo.
Arnas Velička
Arnas Velička / FIBA nuotr.

Lietuvos rinktinė rungtynių pradžioje atrodė suglumusi dėl kurtinančio palaikymo varžovams ir mačą pradėjo serija 4:11. Tiesa, Donaldo Kairio auklėtiniai greitai atsipeikėjo ir net pirmavo 18:17, bet po pirmojo kėlinio atsiliko 18:20.

Antrajame kėlinyje Izraelio rinktinė ir toliau kontroliavo rungtynes. Po dviejų kėlinių lietuviai jau atsiliko 44:53. Trečiajame kėlinyje šeimininkų pranašumas tik augo ir buvo pasiekęs 18 taškų.

Prieš lemiamą kėlinį lietuviai atsiliko 15 taškų ir stebuklo sukurti nesugebėjo.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausias buvo žalgirietis Lukas Uleckas, kuris pelnė 23 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.

Rungtynes stebėjo ir Pirėjo „Olympiakos“ treneris Davidas Blattas, kuris palaikė Izraelio rinktinę.

FIBA nuotr./Davidas Blattas

Lietuvos rinktinė Izraelyje tęs kovą dėl 5-8 vietų. Šeštadienį lietuviai susitiks su Kroatija.

Izraelis pusfinalyje susitiks su Prancūzijos rinktine, kuri 71:63 palaužė Kroatiją. Izraelio krepšininkai gina pernai iškovotą čempionų titulą.

Lietuva: L.Uleckas 23, V.Kozys 18, G.Vasiliauskas 13, A.Velička 10.

Izraelis: R.Adamas 17, E.Alberas ir D.Avdija po 16, A.Sussas 13, Y.Hanochi 11.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?