2018 08 11

Europos U16 krepšinio čempionate lietuviai pasiekė pergalę 50 taškų skirtumu

Lietuvos jaunučių (U16) rinktinė galingai pratęsė pasirodymą Europos čempionate – lietuviai net 105:55 (23:18, 23:10, 33:4, 26:23) sutriuškino bendraamžius iš Slovėnijos.
Jokūbas Rubinas
Jokūbas Rubinas / FIBA nuotr.
Temos: 1 Lietuviai

Primename, kad Tomo Purlio auklėtiniai pirmose rungtynėse 84:50 įveikė Juodkalnijos krepšininkus, o slovėnai 63:78 nusileido Izraeliui.

Mače su slovėnais lietuviai atitrūko antrajame kėlinyje, kai spurtavo 15:4 ir padidino pranašumą iki 16 taškų (38:22)

Triuškinti varžovus ėmė trečiajame kėlinyje, kai surengė įspūdingą spurtą 27:0. Trečią ketvirtį Lietuvos rinktinė laimėjo 33:4.

Naudingiausiai lietuvių gretose žaidė Emilis Butkus, pelnęs 15 taškų, atkovojęs 11 kamuolių, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, perėmęs 3 kamuolius, blokavęs 2 metimus ir surinkęs 29 naudingumo balus.

Kitas rungtynes lietuviai žais sekmadienį 14.45 val. su Izraelio rinktine.

Lietuva U16: Emilis Butkus 15, Matas Repšys 13, Mantas Rubstavičius 12, Kasparas Jonauskas 10.

Slovėnija U16: Anze Medvedas 10, Urbanas Klavzaras ir Luka Tekavčičius po 9.