2017 04 18

„Fenerbahče“ tritaškiai Atėnuose paskandino „Panathinaikos“

Eurolygos ketvirtfinalio seriją Stambulo „Fenerbahče“ pradėjo galinga pergale išvykoje prieš Atėnų „Panathinaikos“ – 71:58 (16:15, 12:27, 20:8, 23:8). Pirmajame ketvirtyje dviženklę persvarą iššvaistę ir paskui patys varžovus vijęsi Željko Obradovičiaus auklėtiniai antroje mačo pusėje sutriuškino varžovus.
Ekpe Udohas
Ekpe Udohas / „Scanpix“ nuotr.

Rungtynes puikiai pradėję svečiai sužaidus tik šešias minutes susikrovė dviženklį pranašumą (16:6). Iš 16-os taškų net 12-a pelnyta tritaškiais. Vis dėlto graikai sustabdė svečius ir ketvirtį užbaigė atkarpa 9:0 (15:6).

PAO tritaškiai antrajame ketvirtyje galingai smogė svečiams. Šešių minučių atkarpą šeimininkai laimėjo 15:5, o po trečiojo K.C.Riverso tritaškio pirmavo 35:23.

Po pertraukos jau spurtavo svečiai. Tritaškius vieną po kito smaigstė B.Bogdanovičius ir „Fenerbahče“ beveik išlygino rezultatą (50:48). Per tris ketvirčius turkai sumetė net dešimt tritaškių.

Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo atkarpa 5:0 ir išsiveržė į priekį (55:50). Įpusėjus ketvirčiui ir toliau puikiai atakavusi „Fenerbahče“ padidino skirtumą iki 62:53, o PAO nebeatsigavo.

„Panathinaikos“: K.C.Riversas 16 (3/6 trit.), M.Jamesas 14, N.Calathesas 9.

„Fenerbahče“: B.Bogdanovičius 23 (5/6 trit.), N.Kaliničius 16 (4/6 trit.), B.Dixonas 13 (3/5 trit.).