2016 10 26

FIBA Europos taurėje – Martyno Echodo šou ir „Vytauto“ pergalė

Trečiadienį FIBA Europos taurės turnyre pasirodė dvi Lietuvos komandos – „Šiauliai“ ir Prienų-Birštono „Vytautas“.
Martynas Echodas
Martynas Echodas / Sauliaus Čirbos nuotr.

Antrojo turo rungtynėse „Šiauliai“ namuose 75:84 (16:22, 22:16,13:23, 24:23) nusileido Kipro „Apoel“ komandai.

Nors po pirmojo kėlinio šiauliečiai atsiliko 6 taškais, po pirmosios rungtynių dalies rezultatas buvo lygus 38:38. Jau per pirmąją rungtynių pusę Martynas Echodas surinko 16 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Tačiau trečiojo kėlinio pradžioje spurtavo kipriečiai ir laimėję kėlinį 23:13 užsitikrino pirmąją pergalę.

Galingą dvigubą dublį surinko M.Echodas, kuris iš viso pelnė 25 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.

Tai buvo jau antras pralaimėjimas Šiaulių klubui, kuris J grupėje nukrito į paskutinę vietą.

Abi ekipos šį turnyrą prieš savaitę pradėjo nesėkme – šiauliečiai svečiuose 71:86 nusileido Minsko „Cmoki“, o Kipro sostinės krepšininkai išvykoje 75:80 pralaimėjo Pardubicės (Čekija) ekipai.

„Šiauliai“: M.Echodas 25, D.Sabeckis 10.

„Apoel“: A.Wrightas 23, T.Bussey 19, M.Burnatowskis 16, R.Brownas 10.

Turnyre debiutavęs Prienų-Birštono „Vytautas“ namuose 99:61 (26:16, 35:10, 19:24, 19:11) sutriuškino „Mures Targu“ ekipą iš Rumunijos.

„Vytautas“ jau po dviejų kėlinių rumunus traiškė 61:26. Didžiausią pranašumą Lietuvos klubas turėjo, kai pirmavo net 39 taškais.

Prienų klube rezultatyviausias buvo Tomas Dimša, surinkęs 17 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius.

I grupėje Prienų klubas užima antrą vietą.

„Vytautas“: T.Dimša 17, R.Miniotas, V.Čižauskas ir M.Kupšas po 15, M.Linkevičius 11.

„Mures Targu“: E.Kalve 16, D.Djapa 11.