2019 08 18

G.Antetokounmpo krovė per B.Bogdanovičių, tačiau po pratęsimo triumfavo Serbija

Sausakimšoje OAKA arenoje Atėnuose 18 tūkstančių aistruolių atvyko stebėti Akropolio turnyro kulminacijos – Graikijos ir Serbijos rinktinių akistatos.
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Scanpix“/AP nuotr.

Po inirtingos kovos ir papildomų penkių minučių pergalę rezultatu 85:80 (17:19, 14:19, 21:19, 20:15, 13:8) pasiekė serbai.

Naudingiausias NBA reguliariojo sezono žaidėjas ir Graikijos rinktinės vedlys Giannis Antetokounmpo jau pirmajame kėlinyje varžovams užkūrė tikrą pirtį - greitoje atakoje persimetė kamuolį per Bogdaną Bogdanovičių ir įkrovė į krepšį.

Pirmoje rungtynių dalyje siautėjo ir Giannio brolis Thanasis, pataikęs tris tolimus metimus (iš viso penki taiklūs tritaškiai). Būtent Thanasio tritaškis ketvirtojo kėlinio pabaigoje graikams išplėšė pratęsimą.

Tiesa, traumą patyrė vos 18 sekundžių aikštėje praleidęs graikas Ioannis Athinaiou. Krepšininkui galimai nutrūko kryžminiai kelio raiščiai.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr./Bogdanas Bogdanovičius ir Vasilje Micičius

Serbai šiose rungtynėse vertėsi be savo superžvaigždės Nikola Jokičiaus, tačiau su vienu malonumu lyderio naštą prisiėmė Bogdanas Bogdanovičius, rungtynių pabaigoje įmetęs keletą labai svarbių tolimų metimų.

Graikija: G.Antetokounmpo 20, T.Antetokounmpo 17, N.Calathesas 15 (5 rez. perd.).

Serbija: B.Bodanovičius 28 (5 taiklūs tritaškiai), N.Bjelica 18 (14 atk. kam.), N.Milutinovas 14.

Beje, prieš rungtynes buvo paskelbta, kad aistruoliai OAKA arenoje iššlavė visus 18 tūkstančių bilietų.

„Scanpix“/AP nuotr./Cedi Osmanas

Trečią vietą turnyre užėmė Turkija, 72:70 nugalėjusi Italiją.

Prie pergalės svariausiai prisidėjo NBA krepšininkai - Cedi Osmanas (20 tšk.), Ersanas Ilyasova (16 tšk.) ir Furkanas Korkmazas (12 tšk.).

Italams 15 taškų surinko Danielis Hackettas.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius