2019 05 26

Ispanijos lygos ketvirtfinalyje – dviejų „lietuviškų“ komandų akistata

Renaldas Seibutis ir Saragosos „Tecnyconta“ (18-16) pergale užbaigė reguliarųjį Ispanijos pirmenybių sezoną. „Tecnyconta“ namuose 83:74 (19:15, 19:18, 23:24, 23:17) įveikė Manresos „Baxi“ (17-17) krepšininkus.
Renaldas Seibutis
Renaldas Seibutis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

R.Seibutis per 27 minutes pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

„Tecnyconta“ ekipai Stanas Okoye pelnė 13, Bo McCalebbas – 12 taškų. Svečių gretose išsiskyrė Tomislavas Zubčičius, surinkęs 25 taškus.

Ši pergalė Saragosos komandai leido pakilti į šeštą turnyrinės lentelės vietą. Tai reiškia, kad ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių „Tecnyconta“ kovos su Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“.

„Baskonia“ (26-8), kuriose gretose žaidžia Tadas Sedekerskis, paskutiniame ture išvykoje 81:92 (23:26, 16:18, 20:24, 22:24) nusileido „Valencia Basket“ (23-11) ekipai.

T.Sedekerskis buvo registruotas rungtynėms, bet nežaidė.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius