2016 04 10

Italijoje – prieš gimtadienį taškų mašina virtęs Rimantas Kaukėnas

Pirmadienį 39-ojo gimtadienio tortą skanausiantis Rimantas Kaukėnas kaip reikiant driokstelėjo Italijos krepšinio lygoje, o jo atstovaujama Emilijos Redžo „Grissin Bon“ ekipa svečiuose 87:82 nugalėjo Kazertos „Pasta Reggia“ klubą.
Rimantas Kaukėnas
Rimantas Kaukėnas / „Scanpix“ nuotr.

Rezultatyviausiai komandoje žaidęs R.Kaukėnas per 29 aikštėje praleistas minutes pelnė 21 tašką, atkovojo vieną kamuolį, keturis kartus suklydo ir prasižengė. Lietuvos krepšininko pasirodymas buvo įvertinas 12 naudingumo balų.

Nors „Grissin Bon“ klubas paskutinius du ketvirčius pralaimėjo, sėkmingiau sužaista pirmoji rungtynių pusė R.Kaukėno komandai padėjo pergalę įsidėti į savo kišenę.

„Pasta Reggia“ ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir galingas Bobby Joneso dvigubas dublis. 32-ejų puolėjas per 36 praleistas minutes pelnė 26 taškus ir atkovojo 14 kamuolių.

„Pasta Reggia“: B.Jones 26, H.Dario (15 atk. kam.) 12, M.Downsas (6 atk. kam.) 11.
„Grissin Bon“: R.Kaukėnas 21, A.Polonara (7 atk. kam.) 18, A.V.Della ir P.Aradori po 14.