2016 10 20

Jonas Mačiulis prisidėjo prie „Real“ pergalės Eurolygoje

Ketvirtadienį Eurolygoje antrąją pergalę šventė Madrido „Real“ klubas su Jonu Mačiuliu. „Real“ Tel Avive 89:82 (20:16, 26:17, 16:24, 27:25) palaužė „Maccabi“ klubą.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Madrido klubas užtikrintai dominavo pirmoje rungtynių pusėje. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 46:33. Tačiau trečiąjį kėlinį Izraelio komanda pradėjo spurtu 16:0 ir persvėrė rezultatą.

Pabudęs „Real“ susigrąžino kontrolę ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo penkiais taškais. Ketvirtajame kėlinyje Madrido ekipa buvo įgijusi dviženklį pranašumą, tačiau likus žaisti mažiau nei minutę Andrew Goudelockas pelnė 5 taškus iš eilės ir sumažino skirtumą iki trijų taškų.

Tačiau „Real“ krepšininkai neklydo mesdami nuo baudų linijos ir šventė pergalę.

Tai buvo pirmosios šio sezono Eurolygos rungtynės J.Mačiuliui, kuris pirmąsias praleido dėl rankos traumos.

Lietuvis per 10 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvitašk.), atkovojo 4 kamuolius ir kartą prasižengė.

Antrą pergalę iškovojęs Madrido klubas pirmajame ture nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“.

„Maccabi“: V.Ruddas 18, A.Goudelockas 16, S.Weemsas 15, C.Iversonas ir D.J Seeley po 10.

„Real“: J.Carrollas 18, R.Fernandezas 16, S.Llullas 14.