-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2016 03 25

Jugoslaviški triukai: „Chimki“ treneris mačo pabaigoje pasityčiojo iš „Žalgirio“

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje šeimininkai dar kartą 71:76 (17:20, 20:15, 12:21, 22:20) pralaimėjo „Chimki“ klubui. Žalgiriečiai nebeturi vilčių išsikrapštyti iš paskutinės F grupės vietos. Kauno klubas pagirtinai kovėsi pirmoje rungtynių pusėje, bet visiškai sugriuvo antrojoje ir patyrė jau dešimtą pralaimėjimą. Šarūną Jasikevičių įsiutino ir paskutinė Duško Ivanovičiaus rungtynių pabaigoje paimta minutės pertraukėlė.
Paulius Jankūnas
Paulius Jankūnas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Eurolyga | Kauno „Žalgiris“(2-10) – „Chimki“(6-6) 71:76 | „Žalgirio“ arena

Jugoslavas pademonstravo savo gimtinės treneriams labai būdingą, bet negarbingą taktiką. Likus žaisti 15 sekundžių D.Ivanovičius paėmė minutės pertraukėlę, kuri jau nieko nebegalėjo nulemti – svečiai užtikrintai pirmavo 7 taškais.

Š.Jasikevičius demonstratyviai per ją nieko nedarė, o visa „Žalgirio“ arena švilpė Rusijos klubui.

Atsakydamas į varžovų trenerio akibrokštą, Š.Jasikevičius paėmė dar vieną pertraukėlę, likus žaisti vos vieną sekundę.

Krepšininkai demonstratyviai liko stovėti aikštėje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Šarūnas Jasikevičius įgėlė iš „Žalgirio“ pasityčiojusiam Duško Ivanovičiui

„Žalgiris“ puikiai pradėjo susitikimą. Jau pirmoje rungtynių dalyje žalgiriečiai pataikė net keturis tritaškius. Tai daugiau nei per dvi pastarąsias rungtynes Eurolygoje. Be to, „Žalgiris“ per du kėlinius suklydo tik tris kartus, „Chimki“ – devynis. Prieš pertrauką „Chimki“ atsiliko dviem taškais, o rezultatyviausias „Žalgirio“ gretose buvo 12 taškų pelnęs Edgaras Ulanovas.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė. „Chimki“ daug sėkmingiau atakavo ir vertė žalgiriečius klysti. Rusijos klubas laimėjo kėlinį 21:12 ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 7 taškų pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje svečiai lietuvius stabdė ir blokais – jų atliko net septynis. Galiausiai žalgiriečiams pavyko garbingai pabaigti rungtynes ir sumažinti skirtumą iki penkių taškų.

„Žalgiris“ tragiškai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 20:39. Ianas Vougioukas neatkovojo nė vieno kamuolio.

Rezultatyviausias „Žalgirio“ ekipoje buvo 17 taškų pelnęs Edgaras Ulanovas. 16 taškų pridėjo Paulius Jankūnas.

Dėl traumos šiose rungtynėse „Žalgiriui“ nepadėjo Martynas Pocius.

Kauno „Žalgiris“ – Maskvos srities „Chimki“ 71:76 (17:20, 20:15, 12:21, 22:20), 8702 žiūrovai.

Dvitaškiai 17/40 (42 proc.) – 23/38 (60 proc.)
Tritaškiai 8/18 (44 proc.) – 4/17 (23 proc.)
Baudos 13/14 (92 proc.) – 18/24 (75 proc.)
Atkovoti kamuoliai 20 – 39
Perimti kamuoliai 3 – 8
Klaidos 10 – 15
Rezult. perdavimai 14 – 12
Blokuoti metimai 1 – 7

Rusijoje „Chimki“ žalgiriečius pažemino 111:80, o pagrindiniu rusų ginklu tapo Tyrese'as Rice'as, pelnęs 20 taškų ir atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 17 (5/5 dvit.), P.Jankūnas 16 (8 atk. kam.), L.Lekavičius 11, B.Motumas 10, J.Randle’as 4 (4 rez. perd.), I.Vougioukas 4, K.Vecvagaras 2, S.Vene 0, O.Hanlanas 0.

„Chimki“: T.Rice’as 17, P.Koponenas 15 (5/7 dvit.), J.Augustine’as 12 (7 atk. kam., 2 per. kam., 2 blk.), T.Honeycuttas 10 (7 atk. kam., 4 per. kam., 2 blk.).

„Žalgiriui“ – du scenarijai, kurie ištrauktų iš Eurolygos grupės dugno

„Žalgirio“ skriaudiko Tyrese'o Rice'o istorija: metimas, kuris net pražudė žiūrovą

Rimą Kurtinaitį pakeitęs Duško Ivanovičius prašo laiko

Rusijos krepšinio metodai, kurie atpirkimo ožiu pavertė Rimą Kurtinaitį

Šarūnas Jasikevičius tikisi, kad „Žalgiris“ nekartos Maskvoje darytų klaidų

Rusijos žiniasklaidai Lietuvos futbolo rinktinė įdomesnė už Kauno „Žalgirį“

19:48

Startinis „Žalgirio“ penketas: J.Randle'as, R.Seibutis, B.Motumas, P.Jankūnas, E.Ulanovas.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Treniruotės akimirkos

19:51

R.Seibutis rungtynes pradėjo tritaškiu – 3:2.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Renaldas Seibutis

19:53

Tritaškį pataikė ir Brockas Motumas – 6:10.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Brockas Motumas

19:57

Edgaras Ulanovas pataikė jau 19-ą baudos metimą iš eilės Eurolygoje – 9:10.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Edgaras Ulanovas

20:01

Kasparas Vecvagaras baudos metimais persvėrė rezultatą – 13:12.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Kasparas Vecvagaras

20:05

„Žalgiris“ kėlinio pabaigoje remiasi trimis gynėjais – aikštėje L.Lekavičius, K.Vecvagaras ir R.Seibutis – 17:14.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Lukas Lekavičius

20:07

Petteris Koponenas persvėrė rezultatą ir Šarūnas Jasikevičius prašė minutės pertraukėlės – 17:18.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Šarūnas Jasikevičius

20:10

Pirmasis kėlinys: „Žalgiris“ – „Chimki“ 17:20. Ianas Vougioukas su 4 taškais rezultatyviausias Kauno komandoje.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Ianas Vougioukas

20:14

Kauno „Žalgirio“ arenoje, kaip visada, žaidžiant su Rusijos klubais skambėjo skanduotės „Putin chuilo“.

Teodoro Biliūno/15min.lt nuotr./Rungtynių akimirka

20:16

Zoranas Dragičius kėlinį pradėjo dviem dvitaškiais ir su 8 taškais buvo rezultatyviausias Rusijos klube – 21:24.

20:17

J.Randle'as prametė dešimtą tritaškį Eurolygoje iš tiek pat galimų. Per savo karjerą Eurolygoje jis dar nepataikė nė vieno tolimo metimo – 23:24.

20:19

Aleksejus Švedas prametė baudos metimą po devynių sėkmingų metimų iš eilės Eurolygoje – 25:26.

20:24

E.Ulanovas pataikė jau trečią žalgiriečių tritaškį iš penkių – 28:26.

Teodoro Biliūno/15min.lt nuotr./Joshas Boone'as ir Edgaras Ulanovas

20:28

Po tragiškos A.Švedo gynybos ir „Žalgirio“ proveržių pasitarimo prašė Duško Ivanovičius – 34:27.

20:33

Antrasis kėlinys: „Žalgiris“ – „Chimki“ 37:36. Po pirmosios rungtynių dalies rezultatyviausias „Žalgiryje“ buvo 12 taškų pelnęs E.Ulanovas.

20:34

„Žalgiris“ jau pataikė keturis tritaškius. Tiek, kiek per dvejas praėjusias rungtynes Eurolygoje kartu sudėjus.

20:57

„Chimki“ trečią kėlinį pradėjo daug energingiau ir leido per pusę kėlinio „Žalgiriui“ pelnyti tik 7 taškus – 44:46.

Teodoro Biliūno/15min.lt nuotr./„Žalgiris“

21:00

„Žalgiris“ jau pataikė tiek tritaškių, kiek per trejas pastarąsias rungtynes (5) – 46:49.

Teodoro Biliūno/15min.lt nuotr./„Žalgirio“ arenos centrinė ložė

21:03

Sergejus Monya pirmuosius taškus pelnė tritaškiu. Jis pataikė bent vieną tritaškį jau aštuonerias rungtynes iš eilės.

21:09

Trečiasis kėlinys: „Žalgiris“ – „Chimki“ 49:56. Žalgiriečiai per trečią kėlinį pelnė vos 12 taškų.

Teodoro Biliūno/15min.lt nuotr./Paulius Jankūnas

21:16

Ianas Vougioukas kol kas neatkovojo nė vieno kamuolio – 49:60.

Teodoro Biliūno/15min.lt nuotr./Renaldas Seibutis

21:18

Paulius Jankūnas pelnė pirmuosius taškus šiame kėlinyje. „Chimki“ visiškai dominavo – 51:65.

21:24

B.Motumas pataikė du dvitaškius iš eilės – 55:66.

21:47

Rungtynės baigėsi trenerių akibrokštais. Duško Ivanovičius paėmė niekam nebereikalingą minutės pertraukėlė. Šarūnas Jasikevičius atsakė tuo pačiu. „Žalgiris“ nusileido 71:76.