2021 05 13

K.Maksvyčio sezonas baigtas – į pusfinalį lengvai žengė K.Pangoso diriguojamas „Zenit“

Kazio Maksvyčio treniruojamai ir dviejų lietuvių atstovaujamai Permės „Parma“ komandai sezonas baigėsi. VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse lietuviškoji ekipa neturėjo šansų prieš Sankt Peterburgo „Zenit“ – Permės ekipa nusileido varžovams net 62:98 (10:22, 20:27, 24:24, 8:25), o seriją pralaimėjo 0-2.
Kazys Maksvytis
Kazys Maksvytis / VTB-League.com nuotr.

Nors „Zenit“ klubui atstovauja Artūras Gudaitis, o „Parma“ gretose žaidžia Adas Juškevičius ir Eigirdas Žukauskas, pirmieji du lietuviai nežaidė dėl traumų, o aikštėje pasirodė tik trečiasis.

31 minutę ant parketo paskutinėse sezono rungtynėse praleidęs E.Žukauskas buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Lietuvis pelnė 15 taškų (2/5 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, keturis sykius prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

Įspūdingai kamuolį šiose rungtynėse skirstęs buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas per 22 minutes išdalino net 13 rezultatyvių perdavimų. Septynis jis atliko dar pirmajame kėlinyje.

Primename, kad pirmąją ketvirtfinalio akistatą Sankt Peterburge Xavi Pascualio treniruojamas „Zenit“ laimėjo 86:66.

Pusfinalyje „Zenit“ žais prieš Maskvos CSKA arba Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“ – šioje serijoje po pirmųjų rungtynių 1-0 pirmauja maskviečiai.

„Parma“: Eigirdas Žukauskas 15, Maksimas Grigorjevas 12, Marekas Mejeris 10.

„Zenit“: Alexas Poythressas 16, Austinas Hollinsas 13, Willas Thomasas ir Andrejus Zubkovas po 12, Kevinas Pangosas 11 (13 rez. perd.).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams