2019 12 13

Komiškas lažybų skandalas Rusijoje: niekas nemetė į krepšį, laimėtojai – diskvalifikuoti

Lažybų skandalas krečia Rusijos krepšinį. Antrosios šalies lygos gruodžio 7-osios rungtynių tarp Tulos „Arsenal“ ir Stavropolio „Dinamo“ rezultatas yra anuliuotas, o vienas iš klubų pašalintas iš pirmenybių.
Tulos „Arsenal“ – Stavropolio „Dynamo“
Tulos „Arsenal“ – Stavropolio „Dynamo“ / „Twitter“ nuotr.
Temos: 1 Krepšinis

„Arsenal“ pasiekė pergalę namuose 82:65, tačiau paskutinius savo taškus pelnė, kai iki rungtynių pabaigos dar buvo likusios beveik 7 minutės. Tuomet rezultatas buvo 82:56.

Per kitas dvi minutes „Dinamo“ dar metė į krepšį, tačiau susitikimo pabaigoje abi komandos tiesiog nustojo rinkti taškus.

Krepšininkai visaip kaip stengėsi nepelnyti taškų: laikė kamuolį visas 24 sekundes, mėtė pro šalį, pažeidinėjo varymo taisykles, neišsimetė kamuolio iš užribio ir t.t.

Rusijos krepšinio federacijos prezidentas Andrejus Kirilenka komentavo situaciją ir tikino, kad šis atvejis neliks neištirtas.

„Visa medžiaga bus nuodugniai peržiūrėta. Turėsime neeilinį susirinkimą. Dabar vaizdo medžiagą peržiūri specialios komisijos ir departamentai. Pirmadienį jie pristatys savo išvadas“, – tikino A.Kirilenka.

Vėliau pranešta, kad „Arsenal“ klubas šalinamas iš čempionato, nes su keistomis rungtynėmis ši ekipa jau buvo susijusi, „Dinamo“ komandai skirtas įspėjimas.

Tiesa, pranešama, kad Tulos klubas ruošiasi skųsti tokį Rusijos krepšinio federacijos sprendimą, nes esą kaltina sukčiavimu varžovus. Pati „Arsenal“ komanda aiškina, kad taip elgėsi, nes matė, kad varžovai sukčiauja, ir nenorėjo jiems to leisti.

Komišką rungtynių pabaigą galite pamatyti čia.