2017 10 18

Be prošvaisčių: „Bayern“ pervažiavo bejėgiškai atrodžiusį „Lietkabelį“

Panevėžio „Lietkabelis“ patyrė be galo skaudų sutriuškinimą Miunchene. Lietuvos vicečempionus „Bayern“ ekipa sutrypė net 93:57 (17:13, 32:9, 21:9, 23:26). Tai – pirmasis panevėžiečių pralaimėjimas Europos lygoje.
Kšištofas Lavrinovičius
Kšištofas Lavrinovičius / Alfredo Pliadžio nuotr.

Nors pirmajame kėlinyje „Lietkabelis“ neatrodė taip prastai ir pralaimėjo atkarpą 13:17, antrajame prasidėjo varžovų smaginimasis.

Antrąjį ketvirtį vokiečiai laimėjo net 32:9 ir pradėjo panevėžiečių pažeminimą. Nuo antrojo kėlinio pabaigos „Bayern“ spurtavo net 28:0.

Vaizdas po pertraukos visiškai nesikeitė, o prieš trečiojo kėlinio pabaigą pataikytas varžovų tritaškis skirtumą padidino jau iki 39 taškų.

Atrodė, kad „Bayern“ neturėtų bandyti dar didinti persvaros, tačiau „Lietkabelis“ buvo toks sugniuždytas, kad nieko padaryti nebesugebėjo. Vienu metu varžovų pranašumas siekė ir 41 tašką.

Panevėžio ekipa pataikė 11 iš 26 dvitaškių (42 proc.), 6/31 (19 proc.) ir 16 kartų suklydo.

Tiesa, kova po krepšiais baigėsi lygiu rezultatu 33:33. „Bayern“ atliko 21 rezultatyvų perdavimą, panevėžiečiai – tik 11. Taip pat varžovai puikiai atakavo iš dviejų taškų zonos. Tikslą pasiekė 22 metimai iš 35 (63 proc.)

„Lietkabelis“: Ž.Peineris 14, D.Tarolis ir G.Leonavičius po 8, K.Lavrinovičius ir L.Aukštikalnis po 5.

„Bayern“: N.Dedovičius 15, D.Barthelis 12, B.Hobbsas 11, A.Kingas ir V.Lučičius po 10.

Rūšiavimas
Naujausi viršuje
Naujausi apačioje

23:24

38 min. V.Čepukaitis prametė du baudos metimus, o kitoje aikštės pusėje pralaimėjo kovą tiesioginiam oponentui – 88:51.

23:22

36 min. Dar viena nesportinė pražanga prieš L.Aukštikalnį. Atrodo kiek per daug kieto žaidimo rungtynėse, kuriose ir taip viskas yra aišku – 86:48.

23:17

35 min. A.Kingas nesportiškai stabdo jaunąjį „Lietkabelio“ gynėją Luką Aukštikalnį, jis sumeta baudos metimus ir pelno pirmuosius savo taškus šiose rungtynėse – 84:47.

23:12

32 min. „Bayern“ pabėgo į greitą ataką, pelnė taškus, o Žygimantas Skučas užsidirbo techninę pražangą, kurią varžovai puikiai išnaudojo. Skirtumas pasiekė 40-ties taškų ribą – 78:37.

23:05

Trečiąjį kėlinį tritaškiu užbaigia B.Hobbsas. Skirtumas jau visiškai nepadorus – 70:31.

23:03

28 min. Miuncheno klubas, atrodo, jau taupo jėgas, tačiau ir tai nepadeda „Lietkabeliui“. Po S.Jovičiaus tritaškio ir N.Dedovičiaus dvitaškio su pražanga, skirtumas – jau 34 taškai.

22:53

24 min. „Lietkabelio“ žaidimą puikiai iliustravo visiškai laisvas tritaškio nepataikęs A.Juškevičius ir netrukus lanko metimu nelietęs G.Taltonas.

22:47

21 min. Prie rezultatyvių žaidėjų prisijungė ir baudą pataikęs G.Leonavičius, tačiau „Bayern“ jau linksminosi. J.Cunninghamas užbaigė efektingą žemė-oras ataką – 51:23.

22:30

20 min. Antrasis M.Mačvano tritaškis kėlinyje. „Lietkabelio“ latvis Ž.Peineris ketvirtį užbaigė vienu baudos metimu. Per lemiamas 4,1 sek. „Bayern“ sugebėjo įmesti labai tolimą tritaškį – 49:22.

22:26

19 min. D.Tarolis pataikė dvitaškį, tapdamas tik trečiuoju taškus pelniusiu „Lietkabelio“ žaidėju. Netrukus prie jo su įmestu tritaškiu prisijungė A.Juškevičius – 43:21.

22:21

17 min. Po eilinio taiklaus „Bayern“ metimo puolime sužingsniavęs Ž.Peineris užsidirbo techninę pražangą. Netrukus V.Lučičių stabdęs V.Čepukaitis dar gavo nesportinę pražangą.

Rezultatas tapo gėdingas – 37:13 – kai galiausiai tritaškį metimą pataikė K.Lavrinovičius.

22:15

14 min. Sužaidus šešias antrojo ketvirčio minutes „Lietkabelis“ nebuvo pelnęs taškų. jei neskaičiuosime 11-os Ž.Peinerio taškų, kiti Panevėžio ekipos žaidėjai prametė visus 11 tritaškių ir pataikė tik vieną dvitaškį iš aštuonių.

22:12

13 min. „Lietkabelio“ krepšininkai niekaip neatrakino krepšio antrajame ketvirtyje. „Bayern“ žaidė greitai ir gražiai lengvai rinkdami taškus – 29:13.

22:09

12 min. Dar viena svečių klaida baigėsi B.Hobbso tritaškiu ir „Bayern“ persvara jau dviženklė – 25:13.

Antrasis kėlinys

22:06

11 min. Antrasis ketvirtis prasidėjo technine „Lietkabelio“ trenerio pražanga ir trimis šeimininkų taškais. Netrukus „Bayern“ perėmė kamuolį, surengė greitą ataką ir padidino pranašumą jau iki 22:13.

22:03

10 min. Ketvirčio pabaiga sėkminga buvo „Bayern“ ekipai, persvėrusiai rezultatą ir pirmavusiai 17:13.

21:58

8 min. Dvitaškį pataikė ir Kšištofas, tačiau panevėžiečių klaidomis naudojęsi „Bayern“ žaidėjai išlygino rezultatą – 13:13.

Pirmasis kėlinys

21:54

4 min. Sužaidus keturias minutes svečiai iš Panevėžio pirmavo 11:7 po neįtikėtinos latvio Žanio Peinerio pradžios. Du dvitaškius ir du tritaškius pataikęs latvis pelnė visus „Lietkabelio“ taškus.

Paskutinis atnaujinimas 2017-10-18 21:54