2017 10 13

Lukas Lekavičius žaidė nedaug, „Panathinaikos“ sutriuškinti Barselonoje

„Barcelona“ krepšininkai pergalingai pradėjo Eurolygos sezoną, namuose 98:71 (24:20, 16:15, 25:19, 33:17) nugalėję Atėnų „Panathinaikos“ ekipą su Luku Lekavičiumi.
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Kauno „Žalgirio“ marškinėlius į „Panathinaikos“ vasarą iškeitęs lietuvis žaidė nedaug. Per 12 su puse minutės jis pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo kamuolį, išprovokavo dvi pražangas ir surinko 4 naudingumo balus.

Trečiąjį ketvirtį katalonai pradėjo spurtu 11:0, kas jiems leido susikrauti dviženklę persvarą. Ketvirtąjį kėlinuką „Barcelona“ pradėjo 12:2 ir svečiams nepaliko vilčių.

„Barcelona“: K.Seraphinas 24 (9/12 dvit., 9 atk. kam., 31 naud. bal.), A.Moermanas 16 (11 atk. kam.), P.Ribas 11, P.Oriola ir T.Heurtelis po 10 (9 rez. perd.).

„Panathinaikos“: N.Pappas 20, N.Calathesas 14, K.C.Riversas 10.

Kitose penktadienio vakaro rungtynėse Maskvos srities „Chimki“ namuose 75:70 (18:17, 25:19, 16:21, 16:13) nugalėjo „Valencia“.

„Chimki“: A.Švedas 19, T.Robinsonas 16, M.Thomasas 10.

„Valencia“: E.Greenas 22 (8 atk. kam., 29 naud. bal.), T.Pleissas 13.