2017 01 08 /23:51

Jonas Mačiulis ir „Real“ tik po pratęsimo palaužė svečius iš Andoros

Sunkią pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Madrido „Real“ (12-3) klubas, namuose 96:92 (26:21, 7:23, 21:13, 25:22, 17:13) po pratęsimo palaužęs Andoros „Morabanc“ (8-7) krepšininkus.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Nugalėtojų gretose Jonas Mačiulis rungtyniavo 26 minutes ir pelnė 12 taškų (2/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudos metimų), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Sergio Llullas, pelnęs 23 taškus ir atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų. Rudy Fernandezas pridėjo 15 taškų.

Andoros ekipai Davidas Jelinekas pelnė 22 taškus.

Tenerifės „Iberostar“ (11-4) su Mariumi Grigoniu svečiuose 79:74 (27:19, 24:14, 13:15, 15:26) įveikė Manresos ICL krepšininkus.

Lietuvis per 29 minutes pelnė 14 taškų (3/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, suklydo 3 ir prasižengė 1 kartą.