2018 05 15

Mariaus Grigonio klubas neteko pranašumo ketvirtfinalio serijoje

Berlyno ALBA su Mariumi Grigoniu Vokietijos krepšinio lygoje 85:97 (24:26, 29:22, 10:29, 22:20) nusileido Oldenburgo „EWE Baskets“ ekipai ir ketvirtfinalio serijos rezultatas tapo lygus – 2:2.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / „Scanpix“ nuotr.

Marius Grigonis per 26 minutes pelnė 9 taškus (2/2 dvitašk., 1/5 tritašk., 2/2 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

Berlyno klubas laimėjo pirmąsias serijos rungtynes 104:88. Tačiau Oldenburgo ekipa namuose po pratęsimo šventė pergalę 105:100 ir išlygino serijos rezultatą.

ALBA namuose vėl laimėjo 96:79 ir išsiveržė į priekį.

„EWE Baskets“: R.Mahalbasičius 19, R.Pauldingas ir M.McConnellas po 15, A.Moore'as 14, K.Tadda 10.

ALBA: P.Siva 14, A.Vargas 11, D.Cliffordas 10.