2015 06 08

Milano ekipa su Linu Kleiza išlygino pusfinalio seriją

Pirmadienį Italijos krepšinio lygos pusfinalio serijoje Milano „Emporio Armani“ 74:67 (8:17, 21:19, 25:13, 20:18) nugalėjo Sasario „Banco di Sardegna“ krepšininkus ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3:3.
lapresse-20150510190733-8172
lapresse-20150510190733-8172 / „Scanpix“ nuotr.

Išvykoje žaidę Milano krepšininkai tragiškai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio atsiliko 8:17, tačiau sugebėjo atsitiesti ir šventė žūtbūtinę pergalę.

Linas Kleiza per 7 minutes taškų nepelnė (0/1 tritašk.) ir spėjo prasižengti dukart.

Alessandro Gentile buvo rezultatyviausias komandoje su 21 tašku, Samardo Samuelsas ir MarShonas Brooksas pridėjo po 18 taškų, Joe Raglandas – 10.

Sasario ekipai Shane'as Lawalis surinko 15 taškų, Edgaras Sosa 13, Davidas Loganas – 11, Jerome'as Dysonas – 10.