2016 08 10

Olimpinio krepšinio trileryje Prancūzijai pergalę padovanojo Tony Parkeris

Rio de Žaneiro olimpiniame krepšinio turnyre Prancūzijos krepšinio rinktinė 76:75 (26:17, 14:19, 17:24, 19:15) palaužė Serbiją.
Tony Parkeris
Tony Parkeris / „Scanpix“/AP nuotr.

Pirmajame kėlinyje prancūzai pirmavo 20:4, tačiau serbai sugebėjo padoriai baigti kėlinį ir atsiliko 17:26. Po antrojo kėlinio prancūzai jau turėjo vos keturių taškų pranašumą. Po trečiojo kėlinio jau pirmavo serbai – 60:57.

Ketvirtajame kėlinyje virė atkakli kova. Likus žaisti beveik dvi minutes serbai turėjo 5 taškų pranašumą. Tuomet 4 taškus iš eilės pelnė Nando de Colo. Lemiamą metimą pataikė ir pergalę Prancūzijai atnešė Tony Parkeris.

Tiesa, įžaidėjas iš viso pelnė vos 6 taškus. Rezultatyviausias buvo 22 taškus surinkęs Nando de Colo. Puikias rungtynes sužaidė Borisas Diaw, kuris pelnė 11 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Serbams tai buvo jau antras pralaimėjimas. Tiek Serbija, tiek Prancūzija A grupėje pralaimėjo netikėtai išsišokusiai Australijos rinktinei, kuri kartu su JAV turi po dvi pergales.

Serbija turnyrą pradėjo sutriuškindama Venesuelą, o Prancūzija prieš kelias dienas atsitiesė nugalėdama Kiniją.

Serbija: M.Raduljica 16, B.Bogdanovičius ir M.Teodosičius po 10.

Prancūzija: N.De Colo 22, J.Lauvergne 12, N.Batumas ir B.Diaw po 11.