2021 03 02

Po mėnesio ant parketo sugrįžo D.Motiejūnas

Kinijos čempionate beveik po mėnesio pertraukos į aikštę sugrįžo Donatas Motiejūnas ir jo atstovaujama Sindziango „Flying Tigers“ (28-12). Visgi sugrįžimas nebuvo pergalingas – 103:104 (24:22, 25:36, 35:19, 19:27) nusileista Šendženo „Aviators“ (19-17).
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis žaidė 26 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (7/10 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tris kartus prasižengė ir kartą suklydo.

Lietuvio komandoje rezultatyviausiai žaidė 23 taškus pelnęs Zhou Qi.

„Flying Tigers“ Kinijos čempionate užima ketvirtą vietą.