2021 04 11

Pratęsimą išplėšęs R.Giedraitis – rezultatyviausias, T.Sedekerskis – naudingiausias komandoje

Vitorijos „Baskonia“ (21-8) lietuviai visomis išgalėmis siekė atvesti klubą į pergalę ACB pirmenybėse, tačiau pratęsimo pareikalavusioje dramoje pergale džiaugėsi Mursijos UCAM (11-17) ekipa – 92:87 (17:23, 27:17, 18:23, 16:15, 14:9).
Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis
Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis / Euroleague.net nuotr.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui baskai buvo situacijos šeimininkais – pirmavo 9 taškų persvara (75:66), tačiau tuomet visiškai sustojo puolime ir per kitas keturias žaidimo minutes sukrapštė vienintelį tašką.

Gerą bangą pagavę Mursijos krepšininkai greitai perėmė iniciatyvą (78:76), tačiau svečius nuo katastrofiškos rungtynių pabaigos išgelbėjo Rokas Giedraitis, pataikęs dvitaškį likus 20 sek. ir išlyginęs rezultatą.

Viso mačo metu siautėjęs Jordanas Davisas atliko paskutinį metimą, tačiau kamuolys skriejo pro šalį ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomoje penkių minučių dramoje puolimo vadeles iš Roko perėmė Tadas Sedekerskis, pelnęs pirmuosius keturis baskų taškus, tačiau pratęsime tvirčiau atrodė UCAM ekipa, triumfavusi rezultatu 92:87.

Beje, Mursijos klubas jau trečiose Ispanijos pirmenybių rungtynėse iš eilės nukeliavo į pratęsimą. Ekipai pavyko laimėti pastaruosius du mačus.

R.Giedraitis šiame mače sulaukė daugiausiai Duško Ivanovičiaus pasitikėjimo – rungtyniavo net 38 minutes, per kurias pelnė 18 taškų (3/5 dvit., 3/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kamuolį perėmė, 4 kartus suklydo ir surinko 16 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis žaidė ne taip rezultatyviai, bet naudingiausiai komandoje. Puolėjas per 31 min. pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, 1 kamuolį perėmė, 2 kartus blokavo varžovo metimą ir surinko 18 naudingumo balų.

Mursijos UCAM: Jordanas Davisas 29, Isaiah Tayloras 21, Augusto Lima (9 atk. kam., 22 naud. bal.) ir Jamesas Webbas (9 atk. kam.) po 12.

Vitorijos „Baskonia“: Rokas Giedraitis 18, Alecas Petersas 17, Zoranas Dragičius 12, Pierria Henry 11, Tadas Sedekerskis 10.