2017 10 12

Puikiai žaidusio Artūro Gudaičio atstovaujama „Olimpia“ krito prieš CSKA

Ketvirtadienio vakarą startavo naujasis Eurolygos sezonas. Pirmosiose rungtynėse Maskvos CSKA (1-0) ekipa namuose po atkaklios kovos 93:84 (16:30, 22:18, 27:16, 28:20) palaužė Milano „Olimpia“ (0-1) ekipos su dviem lietuviais pasipriešinimą.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Rungtynes „Olimpia“ ekipa pradėjo galingai – vos per tris su puse minutės pataikė keturis tritaškius ir pirmavo 16:6. Ketvirčio pabaigoje į aikštę žengė ir A.Gudaitis, pridėjęs 4 taškus, o Milano klubas pirmavo 30:16.

Po pertraukėlės darbo ėmėsi S.Rodriguezas, kuris antrajame ketvirtyje pelnė 8 taškus ir padėjo CSKA sumažinti skirtumą iki 38:48.

Trečiąjį ketvirtį CSKA pradėjo galingai. C.Higginso 8 taškai per penkias minutes leido Rusijos klubui spurtuoti 13:2 ir išsiveržti į priekį – 51:50. Tuomet į aikštę grįžęs A.Gudaitis išprovokavo dvi pražangas iš eilės ir rinko taškus baudų metimais. Po trijų ketvirčių svečiai pirmavo 66:65.

Taškas į tašką rungtynės vyko iki ketvirčio vidurio, kai L.Westermanno tritaškis atitolino CSKA iki 80:72. Vėliau „Olimpia“ nebesugebėjo priartėti prie varžovų.

Artūras Gudaitis per 18 minučių aikštėje pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 11/12 baud.), atkovojo 3 kamuolius, vieną perėmė, išprovokavo šešias varžovų pražangas, blokavo metimą, vieną bloką gavo pats ir išnaudojo pražangų limitą. Jo sąskaitoje – 18 naudingumo balų.

Mantas Kalnietis per 12 su puse minutės pataikė vienintelį tritaškį (1/2 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo pražangą, pats 3 sykius prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

CSKA: S.Rodriguezas 20 (4/8 trit.), N.De Colo ir C.Higginsas (8/11 dvit.) po 19, W.Clyburnas 15 (12 atk. kam.).

„Olimpia“: A.Goudelockas 17 (7/10 dvit., 0/6 trit.), V.Micovas 16, A.Gudaitis 15, D.Bertanis 14.