2021 05 13

Puikūs lietuviai – „Baskonia“ pergalės kalviai

Rokas Giedraitis atsitiesė po nerezultatyviausių sezono rungtynių, Tadas Sedekerskis sužaidė eilinį puikų mačą, o lietuvių vedama Vitorijos "Baskonia" (23-10) pasiekė nesunkią pergalę Ispanijos krepšinio lygoje.
Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis
Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Puikių lietuvių vedamas baskų klubas svečiuose 81:63 (29:9, 9:23, 14:9, 29:22) nugalėjo turnyro autsaiderę San Sebastiano „Gipuzkoa“ (7-27).

Abu lietuviai šiose rungtynėse surinko po 20 naudingumo balų.

R.Giedraitis, praėjusiame mače pelnęs tik 1 tašką, šį kartą per 34,5 minutės sumetė 17 (3/4 dvit., 3/5 trit., 2/4 baud.) ir atkovojo 3 kamuolius.

Jo komandos draugas T.Sedekerskis per 26,5 minutės įmetė 7 taškus (3/4 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Nuostabią atkarpą žaidžiantis Tadas per pastarąsias šešerias rungtynes vidutiniškai renka po 10,2 taško, atkovoja po 7,5 kamuolio ir fiksuoja po 19,3 naudingumo balo.

Už lietuvius šiose rungtynėse naudingiau žaidė tik vienas Vitorijos klubo žaidėjas – 25 naudingumo balus surinkęs Achille Polonara.

„Baskonia“ po šių rungtynių aplenkė „Valencia“, kuris turi tiek pat pergalių, bet yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis daugiau (23-11).

Iki reguliariojo sezono pabaigos baskai dar sužais trejas rungtynes.

„Gipuzkoa“: Viny Okouo 14 (13 atk. kam.), Johnny Dee 13, Dino Radončičius 12, Janas Španas 11.

„Baskonia“: Achille Polonara 23 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Rokas Giedraitis 17, Pierria Henry 14.