2019 12 15

R.Kurtinaičio puolimo mašina nepaliko šlapios vietos iš stipriausios Estijos ekipos

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda (11-0) tęsia pergalingą žygį VTB Vieningoje lygoje. Šįkart Pamaskvio ekipa nepaliko vilčių solidžiai sezoną pradėjusiai stipriausiai Estijos ekipai Talino „Kalev“ (5-6) – 118:81 (26:23, 37:17, 31:23, 24:18).
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Chimki“ šovė į priekį antrajame kėlinyje, per kurį sumetė net 37 taškus ir į rūbinę per ilgąją pertrauką išėjo pirmaudama 63:40.

Antroje rungtynių pusėje situacija nesikeitė, o su pasimėgavimu žaidę šeimininkai 100-ąjį tašką pelnė vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui.

R.Kurtinaičio auklėtiniai šiose rungtynėse pataikė net 19 tritaškių iš 36, o bent vienu tolimu metimu pasižymėjo net 11 iš 12 „Chimki“ žaidėjų.

Su 11 pergalių Maskvos srities komanda užtikrintai pirmauja Vieningoje lygoje bei Maskvos CSKA, kuri šiandien 104:91 nugalėjo „Astana“, lenkia trimis laimėjimais.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 21 (7 rez. perd., 24 naud. bal.), Dairis Bertanis 15 (5/8 trit.), Jeremy Evansas 13, Anthony Gillas 11, Devinas Bookeris 10.

„Kalev“: Kyle'as Vinalesas 13, Aigaras Škėlė 12, Kristjanas Kitsingas 11.