2017 01 29

Š.Vasiliauskas solidžiai žaidė prieš Eurolygos vicečempionus, blizgėjo ir G.Orelikas

Turkijos krepšinio čempionate dviejų lietuvių atstovaujama Ušako „Sportif“ (5-11) stojo į kovą su Stambulo „Fenerbahče“ (14-2) komanda.
Šarūnas Vasiliauskas
Šarūnas Vasiliauskas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Šarūno Vasiliausko ir Evaldo Kairio klubas svečiuose nusileido Eurolygos vicečempionams 89:98.

Š.Vasiliauskas per 27 minutes pelnė 8 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.) ir atliko net 7 rezultatyvius perdavimus. E.Kairys rungtynėms registruotas nebuvo.

„Fenerbahče“ į priekį vedė naujokas Anthony Bennetas, pelnęs 16 taškų. Jamesas Nunnally surinko 15, Ekpe Udohas – 14.

Kitame mače Bandirmos „Banvit“ (11-5) su Gediminu Oreliku 104:109 nusileido Izmiro „Pinar Karšiyaka“ (10-6) klubui.

G.Orelikas per 34 minutes pelnė 29 taškus (1/3 dvit., 7/12 trit., 6/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Banvit“ komandai Jordanas Theodore'as pelnė 24 taškus, o nugalėtojų gretose išsiskyrė 29 taškus pelnęs Covanas Brownas.