2017 12 18

Šansas L.Lekavičiui: iš rikiuotės iškrito N.Calathesas

Puikų sezoną žaidžiantis ir Luko Lekavičiaus minutes apkarpantis Nickas Calathesas dėl traumos nežais apie 15–20 dienų, o tai – puikus šansas atsiskleisti lietuviui.
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Kol kas N.Calathesas per 27 minutes vidutiniškai Eurolygoje renka po 13,6 taško ir atlieka po 7,9 rezultatyvaus perdavimo.

Puikūs graiko rodikliai į naudą išeina komandai, bet ne svarbesnio vaidmens laukiančiam L.Lekavičiui.

Įžaidėjas iš Lietuvos Eurolygoje ant parketo praleidžia kiek mažiau nei po 13 minučių ir pelno po 4 taškus bei atlieka po 1,6 rezultatyvaus perdavimo.

Kol kas geriausias savo rungtynes Atėnų ekipoje L.Lekavičius sužaidė prieš amžiną varžovą Pirėjo „Olympiacos“. Tąkart „Žaibas Makvynas“ surinko 14 taškų ir atitempė savo komandą į pergalę.

L.Lekavičius pagrindiniu komandos atakų organizatoriumi, pagal prognozes, turėtų būti trejas rungtynes pajėgiausiame senojo žemyno turnyre.