-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2020 08 29

Šaras ir „Barca“ kol kas neklumpa: varžovus palaužė tik per stiprų ketvirtą kėlinį

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ tęsia draugiškų rungtynių maratoną pasirengimo naujajam sezonui cikle. Katalonai iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų – 89:84 (24:25, 16:16, 18:24, 31:19) palaužė Mursijos UCAM.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / „Twitter“ nuotr.

Daugiau nei tris su puse kėlinio „Barca“ buvo besivejančios vaidmenyje, tačiau aukštesnis žaidėjų meistriškumas gelbėjo būtent lemiamomis rungtynių minutėmis.

Likus vos keletui minučių iki rungtynių pabaigos jie dar turėjo keturių taškų deficitą (76:80), tačiau galiausiai spurtavo 7:0 ir į savo kišenę įsidėjo antrąją pergalę.

Ketvirtą ketvirtį „Barcelona“ laimėjo 31:19.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Nickas Calathesas ir Brandonas Daviesas, atitinkamai pelnę 17 ir 16 taškų.

Mursijos ekipoje, kurioje rungtyniauja ir buvęs žalgirietis Augusto Lima (15 tšk.), su 23 taškais driokstelėjo Conneris Frankampas.

Jau sekmadienį „Barcelona“ sužais ir trečiąsias draugiškas rungtynes. Jos varžove bus Badalonos „Juventut“.

„Twitter“ nuotr./Šarūnas Jasikevičius

Pirmosios oficialios rungtynės ir Š.Jasikevičiaus debiutas prie „Barcelona“ vairo laukiamas rugsėjo 4 dieną, kai „Palau Blaugrana“ arenoje vyks Katalonijos lygos pusfinalis su Manresos „BAXI“.

Rugsėjo 12 dieną laukia svarbesnis išbandymas – „Barcelona“ žais su „Baskonia“ Ispanijos lygos Supertaurės varžybų pusfinalyje Tenerifėje.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?