2021 10 25

Šaras po dvyliktos pergalės iš eilės: „Nebuvome labai geri“

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ iškovojo eilinę pergalę Ispanijos pirmenybėse, bet vien teigiamas rezultatas trenerio iš Lietuvos nepasotina.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Barca“ ACB pirmenybių susitikime 75:73 palaužė Malagos „Unicaja“ ir vietiniame fronte laimėjo jau septintą, o apskritai šiame sezone – jau dvyliktą kartą iš eilės, nes be pralaimėjimų (5-0) katalonai žygiuoja ir Eurolygoje.

Vis dėlto Š.Jasikevičius po pergalės turėjo priekaištų savo žaidėjams.

„Malagoje žaisti visada sunku ir daug komandų čia praras taškus. Bet apskritai nežaidėme labai gerai. Nesugebėjome sureaguoti po padarytų klaidų“, – kalbėjo specialistas.

Jo komanda laimėjo pirmąjį kėlinį 23:11, bet iššvaistė turėtą pranašumą ir pabaigoje neišvengė dramos.

„Pirmoje rungtynių pusėje mums sekėsi, nes jie prametė daug patogių metimų. O antroje tai buvo rungtynės, kurias turėjome ištverti. Po ilgosios pertraukos jie pelnė 50 taškų, kai prieš kelias dienas „Zenit“ su praktiškai tiek palikome per visas rungtynes. Tačiau nereikia pamiršti, kad čia žaisti visada sunku, „Unicaja“ yra kokybiška komanda, tad esame laimingi pasiekę pergalę“, – sakė Šaras.

Paklaustas, kas lėmė prastesnį pasirodymą po pertraukos, kaunietis išskyrė padarytas klaidas.

„Kai kuriais momentais žaidėme gerai, bet padarėme vaikiškų klaidų. Pirmajame kėlinyje pelnėme 23 taškus ir padarėme tik vieną klaidą, bet iš viso suklydome 17 kartų“, – kalbėjo „Barcelona“ strategas.

Katalonai po septynių turų pirmauja Ispanijos čempionate, lenkdami šešias pergales iškovojusį ir kartą pralaimėjusį Madrido „Real“.