2016 10 26

Tado Sedekerskio debiutą Eurolygoje vainikavo pergalė prieš „Real“

Madrido „Real“ (2-1) krepšininkai Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė pirmą nesėkmę. Namuose žaidusius Ispanijos čempionus 91:87 (32:19, 22:24, 15:23, 22:21) sugebėjo palaužti Vitorijos „Baskonia“ (2-1).
Tadas Sedekerskis

Pirmajame ketvirtyje net 32 taškus praleidę „Real“ krepšininkai puikiai pradėjo trečią ir ketvirtą kėlinukus, atitinkamai 8:0 ir 8:2. Tai leido lemiamo ketvirčio pradžioje pagaliau persverti rezultatą – 74:71.

Vis dėlto nutolti „Real“ ekipai neleista. Likus žaisti minutę taiklus J.Blažičiaus tritaškis grąžino baskams pranašumą – 86:84.

F.Reyesas pelnė dvitaškį su pražanga, į ką dviem taškais atsakė A.Hanga. Lemiamą tašką padėjo tas pats J.Blažičius, smeigęs tritaškį likus žaisti 10 sek.

Pirmą kartą profesionalo karjeroje Eurolygos rungtynėse aikštėje pasirodė lietuvis Tadas Sedekeskis. Antrajame kėlinyje į aikštę žengęs puolėjas iš viso sužaidė 12 minučių ir pelnė 5 taškus (2/3 dvit., 1/2 baud.).

Jis dar sugriebė du atšokusius kamuolius, kartą suklydo bei išprovokavo pražangą. Mačą T.Sedekerskis baigė su 5 naudingumo balais.

Jonas Mačiulis „Real“ gretose žaidė vos 4 su puse minutės, prametė tritaškį ir du sykius prasižengė.

„Real“: G.Ayonas (7/8 dvit.) 16, L.Dončičius 15, S.Llullas (0/6 trit.) 13, J.Carrollas ir F.Reyesas po 11, A.Randolphas (13 atk. kam.) 9.

„Baskonia“: J.Blažičius (4/9 trit.) 21, J.Voigtmannas (5/7 dvit., 11 atk. kam.) 18, T.Šengelija 14, A.Hanga 12, S.Larkinas 11.