2020 11 27

Vilniaus „burbulą“ galinga pergale pakrikštijo Belgijos krepšininkai

Vilniuje penktadienį startavo atrankos į 2022 m. Europos krepšinio čempionatą „langas“. Pirmieji į kovą ant pervadintos „Avia Solutions Group“ arenos parketo stojo Belgijos ir Čekijos krepšininkai.
Kevinas Tumba
Kevinas Tumba / FIBA nuotr.

Įtikinamą pergalę iškovojo ir grupės lyderės poziciją išlaikė Belgija, sutriuškinusi varžovus net 90:62 (27:19, 20:17, 23:15, 20:11).

Belgams tai buvo jau trečioji pergalė iš eilės – vasarį jie užtikrintai susitvarkė ir su Lietuva (86:65) bei Danija (88:72).

Čekija, kuri bus viena 2022 m. čempionato šeimininkių ir jau turi bilietą į turnyrą, su viena pergale prieš danus išlieka trečioje pozicijoje.

Belgai nepaliko abejonių dėl savo pranašumo ir laimėjo visus keturis kėlinius. Čekai šiose rungtynėse pirmavo tik 1 minutę ir 35 sekundes pirmajame ketvirtyje.

Nugalėtojus į priekį vedė Retinas Obasohanas. 186 cm ūgio gynėjas įmetė 18 taškų ir išskirstė 7 rezultatyvius perdavimus.

Jau sekmadienį belgai mes iššūkį ir Lietuvos rinktinei, kuri netrukus pradės savąją akistatą su Danija.