2016 03 02

Artūro Milaknio klubas apmaudžiai baigė kovą dėl Europos taurės

Artūro Milaknio atstovaujamas Kazanės UNIKS klubas sensacingai baigė kovą dėl Europos taurės. Trečiadienį vykusiose atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse Rusijos klubas namuose 54:71 (18:15, 15:14, 10:23, 11:19) krito prieš Zeliona Guros „Stelmet“ komandą.
Artūras Milaknis
Artūras Milaknis / „Scanpix“ nuotr.

Pirmąsias rungtynes Lenkijoje UNIKS buvo laimėjęs 72:68.

Nieko blogo nežadėjo ir pirmoji rungtynių pusė, kurią Kazanės ekipa laimėjo 33:29.

Vis dėlto po didžiosios pertraukos rungtynių svarstyklės ėmė sparčiai krypti varžovų naudai. Trečią kėlinį Zelionos Guros klubas laimėjo 23:10, o tai reiškė, kad išsiveržė į priekį 53:43 ir buvo kur kas arčiau ketvirtfinalio.

Išsigelbėti nepavyko ir per paskutines dešimt minučių. UNIKS žaidimas akivaizdžiai išsiderino, o lenkai toliau bėgo į priekį ir iškovojo įtikinamą pergalę 71:54.

A.Milaknis aikštelėje praleido tik 4 minutes, per kurias nė karto nemetė į krepšį, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus prasižengė, suklydo ir surinko minus 1 naudingumo balą.

UNIKS: Kostas Kaimakoglou 12 taškų (3/3 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 5 kld.), Antonas Ponkrašovas 10 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Stelmet“: Matuešas Ponitka 18 (6/9 dvit., 2/2 trit.), Dee Bostas 17 (5 atk. kam., 7 rez. perd.).