2012 01 24

„Chimki“ be Marijono Petravičiaus iškovojo antrąją pergalę Europos taurėje

Dar vieną pergalę Europos taurės turnyro „Last 16“ etapo J grupėje iškovojo Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (2/0) ekipa, kuri savų žiūrovų akivaizdoje 86:80 (25:15, 16:15, 23:22, 22:28) pranoko Vilerbano „Asvel Basket“ (0/2) krepšininkus.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / bckhimki.ru nuotr.

Marijonas Petravičius susitikimui registruotas buvo, tačiau ant parketo neišbėgo.

Įpusėjus pirmajam ketvirčiui rusai turėjo dviejų taškų deficitą (9:11), tačiau kėlinį „Chimki“ užbaigė spurtu 16:4 ir susikrovė dviženklę persvarą.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis skirtumas tarp komandų buvo sumažėjęs iki penkių taškų (78:73), bet čia pat lietuvio auklėtiniai pelnė penkis taškus paeiliui ir mačo nugalėtojas tapo aiškus.

„Chimki“: Thomas Kelati 18 (4/8 trit., 5 atk. kam., 23 n.b.), Vitalijus Fridzonas 17 (3/5 trit.), Krešimiras Lončaras 15, Sergejus Monia 14 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Zoranas Planiničus 12.\

„Asvel Basket“: Edwinas Jacksonas 18, Phillipas Gossas 14, Dijonas Thomsponas ir Hiltonas Armstrongas po 11, Leo Westermannas 9.