2018 12 18

Europos taurė: M.Kalnietis po pratęsimo padėjo palaužti „Zenit“

Europos taurės rungtynėse Vilerbano ASVEL ekipa su Mantu Kalniečiu po pratęsimo 84:81 (21:27, 17:20, 19:10, 17:17, 10:7) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“, kuris kovoja dėl išlikimo turnyre.
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / „Scanpix“ nuotr.

Likus žaisti 1:20 min pratęsime, lemiamus baudos metimus pateikė Theo Maledonas. Per likusį laiką komandos taškų nepelnė.

Solidžias rungtynes sužaidęs Mantas Kalnietis per 24 minutes pelnė 14 taškų (4/7 dvitašk., 1/4 tritašk., 3/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

ASVEL klubui šios rungtynės nieko nereiškė – jis jau užsitikrinęs antrą vietą C grupėje.

Rusijos klubas vilčių į kitą etapą patekti dar neprarado. „Zenit“ žengs į Top 16, jeigu pralaimėjimą patirs Belgrado „Partizan“ arba „Trento“.

„Zenit“: P.Scrubbas 18, S.Karasiovas 14, J.Reynoldsas 12.

ASVEL: A.Noua 17, M.Kalnietis 14, T.Maledonas 13, A.Kaba, L.Jeanas-Charlesas ir D.Nelsonas po 12.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?