2011 11 30

Europos taurėje laimėjo Rimo Kurtinaičio ir Ramūno Butauto auklėtiniai

Maskvos srities „Chimki“ (3/0) ekipa, kurią treniruoja Rimas Kurtinaitis, Europos taurės turnyro B grupės rungtynėse išvykoje rezultatu 71:62 (11:13, 31:17, 17:20, 12:12) nugalėjo Salonikų PAOK (1/2) krepšininkus.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / bc.chimki nuotr.

Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo turėdami 4 taškų pranašumą, tačiau jam įpusėjus svečiai ne tik išlygino, tačiau ir persvėrė rezultatą savo naudai, o į ilgąją pertrauką išėjo turėdami dviženklį pranašumą – 39:29.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas išsilygino, tačiau PAOK krepšininkams niekaip nepavyko pavyti varžovų, kurie ir iškovojo pergalę.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Krešimiras Lončaras, pelnęs 20 taškų. 19 taškų prie pergalės pridėjo Chrisas Quinnas, 10 – Sergejus Monia.

PAOK ekipos gretose pasižymėjo Ioannis Kalampokis, įmetęs 18 taškų. Puikias rungtynes sužaidė ir J.R.Giddensas, pelnęs 10 taškų ir atkovojęs 11 atšokusių kamuolių.

Į antrą vietą grupėje pakilo VEF

Aliaus Koroliovo/15min.lt nuotr./Ramūnas Butautas
Ramūnas Butautas

Kitose B grupės rungtynėse antrąją pergalę iškovojo Ramūno Butauto treniruojamas Rygos VEF klubas su Antanu Kavaliausku, namuose 69:53 (24:18, 8:18, 22:10, 15:7) parklupdęs pergalės dar neragavusią Šolės „Cholet Basket“ komandą.

A.Kavaliauskas rungtyniavo 30 minučių, pelnė 13 taškų (5/8 dvit., 3/3 baud.), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir prasižengė 3 sykius.

Courtney Simsas (9 atk. kam.) prie pergalės pridėjo 14, Tyleris Cainas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) – 12, Kristapas Janičenokas (6 rez. perd.) – 11 taškų.

Pralaimėjusiesiems Fabienas Causeuras surinko 15 taškų.