Publikuota: 2015 vasario 4d. 22:24 , atnaujinta: 2015 vasario 5d. 00:07

Europos taurėje Mantas Kalnietis pranoko Marių Runkauską, o „Lokomotiv“ laimėjo

Mantas Kalnietis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Mantas Kalnietis

Pergalingą žygį Europos taurės „Last 32“ varžybose tęsia Krasnodaro „Lokomotiv“ (5/0) klubas, į kurio gretas savaitgalį grįžo sunkią traumą išsigydęs Mantas Kalnietis.​ Trečiadienį Rusijos komanda N grupės rungtynėse namie 92:79 (18:20, 23:20, 25:21, 26:18) įveikė Mariaus Runkausko atstovaujamą Rumunijos čempionę Ploješčio „CSU Asesoft“ (1/4) ekipą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė atitinkamai 26 ir 20 taškų įmetę Krunoslavas Simonas (4/4 dvit., 4/5 trit., 4 rez. perd.) ir Nikita Kurbanovas (5/7 dvit.). Derricko Browno sąskaitoje – 16 taškų, 8 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

M.Kalnietis per 19 minučių įmetė 6 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, po kartą suklydo ir pažeidė taisykles bei surinko 10 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems Jonte Flowersas (5/7 trit., 4 per. kam.) pelnė 24, Jarvis Hayesas (8 atk. kam.) – 18, Draganas Labovičius – 12 taškų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Runkauskas per 31 minutę įmetė 9 taškus (2/2 dvit., 1/6 trit., 2/2 baudų), atkovojo bei perėmė po kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, po 4 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 5 naudingumo balus.

Kitose grupės rungtynėse Valensijos „Basket“ išvykoje 75:73 patiesė Nansio SLUC.

Gyvenimas

Gyvenimas ant tiksinčios bombos: Devidui vėžys diagnozuotas tik dėl mamos atkaklumo

Mokslas.IT

Verslas

Ant prekystalio – uždaromos mokyklos: vieną jų bandys parduoti jau 18-tą kartą

24sek

Lietuviška pasaka: kaip programuotojas iš mėgėjų lygos įšoko į Italijos krepšinio elitą

Gazas

Nauja tvarka tarpmiestiniuose autobusuose, kurią vairuotojas primins net tris kartus

Kas yra laimė? Vasariškas vakarėlis Vilniuje subūrė laimingus žmones

Maistas

Norite „skaniai“ nufotografuoti patiekalą? 5 patarimai, kurie pravers

Gyvenimas

Kai seksualiniu priekabiavimu apkaltintos moterys: #MeToo istorijų pamokos

Verslas

Ant biurų pastato stogo Vilniuje įrengė krepšinio aikštelę – taip motyvuoja darbuotojus

Mokslas.IT

JAV karinės pajėgos pasitelks voratinklius, kurie gali būti tvirtesni už plieną

S.Grafininos nužudymu įtariamo N.Westo suėmimą pratęsęs teisėjas: „Tai neeilinė, rezonansinė byla“

Verslas

Absurdas kvadratu: valstybės kompensacija didesnė už kyšius, kurių gal net nebuvo?

K.Meschino širdį užkariavęs vaikinas – praeityje žinomo mafiozo R.Daškevičiaus sūnus

Aktualu

Kaimą Sibire nori pavadinti „Sirija“, kad galėtų prašyti humanitarinės pagalbos

Sportas

Lionelis Messi – už borto: paskelbti trys kandidatai tapti UEFA metų futbolininku

Ali ir Patricija Gadžijevai laukia šeimos pagausėjimo: „Meilė kuria stebuklus“

Verslas

Įmanoma ir taip: namus įrengė vandens rezervuare

Gazas

Naftininkų smūgis elektromobilių pramonei: lobistai su EPA siūlo įšaldyti degalų taupymo standartus

24sek

46-erių Benas Affleckas susitikinėja su perpus jaunesne „Playboy“ mergina Shauna Sexton

15min recenzija Kultūra