2021 12 07

Geriausios M.Echodo sezono rungtynės Venecijos klubui pergalės neatnešė

Rinktinių pertrauka, panašu, Martynui Echodui išėjo į naudą. Solidžiai nacionalinėje komandoje atrodęs lietuvis sužaidė geriausias sezono rungtynes ir Europos taurėje.
Martynas Echodas
Martynas Echodas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Lietuvis buvo naudingiausias rungtynių žaidėjas, bet Venecijos „Umana Reyer“ (2-4) namuose 67:81 (16:27, 16:15, 15:20, 20:19) nusileido „Valencia“ (4-2) ekipai.

M.Echodas italų gretose per 17,5 minutės pelnė 16 taškų (5/5 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo vieną metimą, sykį suklydo, tris kartus prasižengė, išprovokavo šešias pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

Iki šiol M.Echodas per trejas rungtynes buvo surinkęs tik 10 taškų ir 10 naudingumo balų, o dvejose rungtynėse apskritai nežaidė.

Ketvirtą kartą pralaimėjusi „Umana Reyer“ Europos taurės B grupėje dalinasi 8-10 vietas. „Valencia“ yra trečia.

„Umana Reyer“: Martynas Echodas 16, Jeffas Brooksas 11.

„Valencia“: Klemenas Prepeličius 17 (5/12 trit.), Mike'as Tobey 16 (8 atk. kam.), Louisas Labeyrie 12, Bojanas Dubljevičius 11 (7 atk. kam.).