2019 04 15

R.Giedraičio šou neužteko – Europos taurę laimėjo ir Eurolygoje žais „Valencia“

„Valencia“ krepšininkai pirmadienį jau ketvirtą kartą laimėjo Europos taurę ir užsitikrino vietą kito sezono Eurolygoje.
„Valencia“ laimėjo Europos taurę
„Valencia“ laimėjo Europos taurę / Euroleague.net nuotr.

Lemiamose Europos taurės finalo serijos rungtynėse Valensijoje šeimininkai 89:63 (17:18, 29:15, 17:11, 26:19) nugalėjo Berlyno ALBA ir laimėjo seriją 2:1.

ALBA rungtynes pradėjo spurtu 11:0, tačiau „Valencia“ greitai atsitiesė ir iki pirmojo kėlinio pabaigos sušvelnino skirtumą 17:18. Antrajame kėlinyje Ispanijos klubas buvo išsiveržęs į priekį 40:23. ALBA pavyko sušvelninti rezultatą iki didžiosios pertraukos 33:46.

Po pertraukos tęsėsi „Valencia“ dominavimas, kuri greitai įgijo 20 taškų pranašumą 61:41 ir nužygiavo link pergalės.

Rokas Giedraitis buvo rezultatyviausias ALBA ekipoje. Lietuvis per 26 minutes pelnė 19 taškų (2/3 dvitašk., 5/6 tritašk.), atkovojo du ir perėmė vieną kamuolį.

„Valencia“ Europos taurės nugalėtoja tapo rekordinį, ketvirtąjį, kartą.

Pirmose finalo serijos rungtynėse „Valencia“ šventė pergalę 89:75, bet Berlyne ALBA laimėjo 95:92 ir išlygino seriją 1:1.

„Valencia“: M.Thomas 19, B.Dubljevičius ir F.San Emeterio po 18, W.Thomas 15.

ALBA: R.Giedraitis 19, P.Siva 14.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius