Rokas Giedraitis išvedė Berlyno ALBA į Europos taurės finalą

Europos taurės finalą pasiekė Berlyno ALBA klubas su Roku Giedraičiu.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Berlyno klubas išvykoje antrą kartą 87:81 (25:23, 26:19, 22:20, 14:19) nugalėjo „Andorra“ ekipą ir laimėjo pusfinalio seriją 2:0.

Ketvirtajame kėlinyje ALBA buvo sukaupusi 16 taškų pranašumą 81:65, bet spurtavusi „Andorra“ sumažino skirtumą 81:83. Tada labai svarbų metimą pataikė ir ALBA pergalę įtvirtino Rokas Giedraitis.

Iš viso lietuvis per 22 minutes pelnė 14 taškų (3/5 dvitašk., 1/4 tritašk., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir perėmė vieną kamuolį.

Pirmąsias pusfinalio rungtynes ALBA laimėjo 102:97.

Finale Berlyno klubas susitiks su „Valencia“, kuri laimėjo pusfinalio seriją prieš Kazanės UNIKS.

„Andorra“: A.Albicy 20, J.Jordanas 17.

ALBA: P.Siva 21, R.Giedraitis 14, J.Saibou 12, M.Hermannssonas 11.