Publikuota: 2018 lapkričio 8d. 08:58

Trečio kėlinio košmarą paaiškinęs D.Adomaitis pyksta dėl „Ryto“ įpročių

Dainius Adomaitis
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Dainius Adomaitis

Dainius Adomaitis nebuvo linkęs daugžodžiauti po trečiojo pralaimėjimo Europos taurės turnyre. Jį prislėgė tragiškas trečiasis kėlinys, po kurio Vilniaus „Rytas“ turėjo pripažinti Malagos „Unicaja“ pranašumą 76:95.

„Sveikinimai Malagai – jie nusipelnė šios pergalės. Trečiajame kėlinyje smarkiai krito mūsų energija. Mes daug klydome ir grįžome prie blogų įpročių. Gynybinės klaidos leido jiems pelnyti lengvų taškų. Maža to, jie surinko daug taškų iš greitų atakų po mūsų blogų sprendimų puolime“, – spaudos konferencijoje kalbėjo D.Adomaitis.

„Rytas“ Malagoje suklydo daugiau kartų (14), nei atliko rezultatyvių perdavimų (12). Po vilniečių klaidų „Unicaja“ susirinko 22 taškus.

Sostinės klubas po dviejų kėlinių pirmavo 48:43, bet trečiąjį ketvirtį pralaimėjo 7:28 ir po pertraukos kapituliavo.

„Pirmoji pusė buvo labai lygi. Vilniečiai labai taikliai atakavo iš toli ir baudė mus baudos aikštelėje, – rungtynes apibendrino andalūzų treneris Luisas Casimiro. – Bet po pertraukos žymiai geriau gynėmės. Atkirtome pagrindinius žaidėjus nuo kamuolių, o ypatinga gynyba trečiajame ketvirtyje leido mums praleisti tik 7 taškus.

Gynyba po pertraukos buvo esminė. Ypač gerai gynėmės vienas prieš vieną, gerai kovėmės dėl atšokusių kamuolių ir perlaužėme rungtynes.“

23 taškais ir 29 naudingumo balais „Rytą“ nuskriaudęs „Unicaja“ centras Giorgi Šermadini atidavė pagarbą ir Lietuvos vicečempionams.

„Mums tai buvo puikios rungtynės. Žinojome, kad mums bus sunku, nes jie žaidžia gerą krepšinį. Tai labai greita komanda, bet sugebėjome juos sulaužyti antroje mačo dalyje“, – kalbėjo gruzinas.

Su 3 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais „Rytas“ smuktelėjo į ketvirtą „EuroCup“ D grupės vietą.