2015 10 21

Turkijoje – penki Artūro Milaknio tritaškiai per kėlinį

Artūras Milaknis per antrąjį kėlinį sumetė penkis tritaškius iš eilės, o lietuvio atstovaujama Kazanės UNIKS komanda Europos taurės turnyre įsirašė antrąją pergalę iš eilės.
Artūras Milaknis
Artūras Milaknis / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.

Trečiadienį Turkijoje vykusiose D grupės rungtynėse UNIKS 85:79 (20:14, 23:19, 22:17, 20:29) nugalėjo Bandirmos „Banvit“ krepšininkus.

Iš viso lietuvis surinko 23 taškus – tiek pat, kiek ir kitas Kazanės klubo legionierius Keithas Langfordas.

Per 28 minutes A.Milaknis pataikė net 7 tritaškius iš 9, vieną dvitaškį iš dviejų, atkovojo kamuolį, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

„Banvit“:  A.J. Slaughteris 29 taškai, Courtney Fortsonas 13, Gašperas Vidmaras 12, Dominique'as Johnsonas 10.

UNIKS: Artūras Milaknis ir Keithas Langfordas po 23, Quino Colomas 14, Artiomas Parachovskis 10.