Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antanas Kavaliauskas – apie „Counter Strike“ ir neįprastą pravardę

backtoschool-akavaliauskas-mokykloje-turejau-pravarde-mazas
Antanas Kavaliauskas
Šaltinis: zalgiris.lt
0
A A

Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėją Antaną Kavaliauską esame įpratę matyti besigrumiantį su kitų komandų aukštaūgiais. Tiesa, naujausioje „Žalgiris TV“ ir socialinio projekto „Žalgiris – tavo mokykloje“ rengiamoje #BackToScool laidoje krepšininkas dalinosi prisiminimais apie mokyklos laikus.

„Šunybių esu iškrėtęs įvairių, bet nenoriu būti blogas pavyzdys ir jų visų papasakoti. Kartais sulaukdavau bausmės už šunybes, jei mane prigaudavo. Nebuvau labai geras vaikas mokykloje. Praleisdavau pamokas, eidavau žaisti „Counter Strike“ į informatikos kabinetą vietoj matematikos pamokos“, – apie tai, koks buvo moksleivis pasakojo A.Kavaliauskas.

Nuo ankstyvų dienų ūgiu tarp savo bendraamžių išsiskyręs vilnietis mokykloje buvo gavęs pravardę, kuri tapo visiška priešingybe aukštaūgiui. Krepšininkas taip pat atskleidė, jog dabar daugiausia pravardžių jam „Žalgirio“ ekipoje prilipdo ne bet kas kitas, o Robertas Javtokas.

„Mokykloje turėjau pravardę – „mažas“. Klasėje pas mus du buvo mokiniai – „mažas mažas“ ir „mažas didelis“. Aš, aišku, buvau „mažas didelis“, bet šiaip mane vadino „mažu“. Dabar mano pravardė priklauso nuo to, kas į mane kreipiasi. Robertas Javtokas prisigalvoja visokių pravardžių. Kiti – dar kitaip. Kaip bebūtų, bendraklasiams aš vis dar „mažas“, – teigė žalgirietis.

VIDEO: #BackToSchool. A.Kavaliauskas: „Mokykloje turėjau pravardę – „Mažas“.

Baigęs mokyklą Lietuvoje, A.Kavaliauskas nusprendė tęsti krepšininko karjerą už Atlanto ir išvyko studijuoti į Kanzaso valstijoje įsikūrusį Bartono apygardos koledžą. Tiesa, pirmieji žingsniai JAV žaidėjui buvo nelengvi – Lietuvoje nesimokęs anglų kalbos lietuvis turėjo įveikti kalbos barjerą.

„Iš pradžių JAV negalėjau su niekuo susikalbėti, nes nemokėjau anglų kalbos. Mokykloje mokiausi rusų ir vokiečių, net laikiau rusų egzaminą mokykloje. Anglų nemokėjau, bet po truputį po truputį išmokau, vaikščiodamas į klases. Pirmosios pamokos buvo apie krepšinio taisykles, vien tam, kad susipažinčiau su terminais. Buvo gan sunkoka, bet jau po dviejų savaičių jau atrodė, kad kažkas gaunasi. Atsirado ir akcentas. Beje, buvau dar ir baltai nusidažęs plaukus, tad atrodžiau, kaip Ivanas Drago iš „Rokio“ filmų“, – juokėsi 32 metų 208 cm ūgio vidurio puolėjas.

A.Kavaliauskas laidoje #BackToSchool taip pat papasakojo apie vaikystėje išbandytas sporto šakas, meilę golfui bei ne visada pakeliamus treniruočių krūvius studijuojant Jungtinėse Amerikos valstijose.

Jau devintus metus iš eilės Kauno „Žalgiris“ kviečia jaunuosius krepšinio gerbėjus dalyvauti akcijoje „Žalgiris – tavo mokykloje“. Akcijos metu, kaip ir ankstesniais sezonais, mokyklos registruojasi ir lankosi Kauno „Žalgirio“ namų rungtynėse, o aktyviausia mokykla sulaukia ypatingos dovanos – besibaigiant mokslo metams visi žalgiriečiai atvyksta pas juos į mokyklą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek