Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gruodžio 24d. 20:00

Brolių Lavrinovičių palinkėjimas: „Kad atlyginimai didėtų, o kainos parduotuvėse mažėtų“

Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičius
K.Kavolėlio/kklietkabelis.lt nuotr. / Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičius

Broliai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičius šias šventes vadina ypatingomis. Po ilgos pertraukos dvyniai Kalėdas švęs kartu Lietuvoje, pas savo tėvus. 37-erių aukštaūgiai mėgaujasi krepšiniu Panevėžyje ir patys stebisi, kad po daugybės sunkių traumų vis dar tęsia profesionalų karjerą.

Interviu LNK televizijai broliai dalijosi mintimis ne tik apie krepšinį, bet ir artėjančias didžiąsias metų šventes. Dvyniai pasakojo, kad šventinių patiekalų patys negamins. Šiais metais juos lepins tėvai.

„Mūsų šeimoje tai moterų pareiga, mes nebent nubėgame nupirkti ko nors. Pavyzdžiui, žmonos gamina, o ko nors pritrūksta. Ar majonezo, ar žuvies, ar prieskonių. Žmonos virtuvėje, o mes vyriškus darbus atliekame. Bet šiais metais visus darbus užkrovėme tėveliams. Jie jau net ne savaitę, o kokias dvi savaites kaip ruošiasi. Jie taip mūsų laukia. Labai džiugu, kad mes taip laukiami jų namuose“, – pasakojo Darjušas.

Broliai sako net patys nebeprisimenantys Kūčių, kurias sutiktų kartu prie tėvų stalo. Vienas iš svarbiausių dalykų Kūčių vakarą – apsilankymas bažnyčioje. Krepšininkai būtinai dalyvauja mišiose, o ir į bažnyčią eina ne tik per didžiausias metų šventes. Sako. Dievui reikia dėkoti ir prašyti gėrio ne tik kada nesiseka, bet ir tada, kai sekasi.

K.Kavolėlio/kklietkabelis.lt nuotr./Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičius
K.Kavolėlio/kklietkabelis.lt nuotr./Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičius

Nors Kšištofas tikino, kad stengiasi per Kūčias nepersivalgyti, brolis antrino, kad to padaryti niekada nepavyksta: „Kaip tu, broli, dvylika patiekalų matydamas, imsi ir kontroliuosi save“.

Kaip tu, broli, dvylika patiekalų matydamas, imsi ir kontroliuosi save.

Nors sportininkų režimas griežtas, tačiau net broliai sako padarysią nuodėmę. „Tikiuosi, šiais metais labai skanu bus pas tėvelius. Tai turbūt jau reikės nuodėmę išpažinti. Čia turbūt bus pirma nuodėmė, kurią reikės išpažinti kunigui kitais metais“, – šypsojosi Darjušas.

Broliai dvyniai visada rūpinasi šeimos dovanomis, bet vienam kitam per Kalėdas dovanų nedovanoja.

„Per gimtadienius visada stengiamės vienas kitą nustebinti, bet per Kalėdas neturime tokios tradicijos. Daugiausiai rūpinamės šeima, kad Kalėdų senelis visiems atneštų tai, ko jie trokšta“, – tikino broliai dvyniai.

Kūčių išvakarėse brolių laukė rungtynės Lietuvos krepšinio lygoje. Kšištofas neslepia, kad sprendimas galbūt net paskutinius karjeros metus praleisti „Lietkabelyje“ pateisino visus lūkesčius.

„Mes mėgaujamės ta atmosfera Panevėžyje. Tais rezultatais, kurių nebuvo daug metų čia. Tai mums didžiausia šventė. Aš net nemaniau, kad iki 37-erių metų žaisiu krepšinį. Ir dar tokiame lygyje. Buvo labai daug traumų, ir rimtų traumų. Po tokių traumų kiti žaidėjai net neatsigauna. Ir aš, ir brolis labai džiaugiamės savo karjeromis“, – teigė Kšištofas, o į jį atsisukęs brolis juokaudamas pridūrė: „Dėl savo karjeros tai džiaugiuosi, o dėl tavo – nelabai“.

Darjušas Šventų Kalėdų proga visiems labiausiai linki sveikatos, o Kšištofas lietuviams siunčia kitokį palinkėjimą: „Kad atlyginimai didėtų ir kainos parduotuvėse mažėtų.“

Dar svarbu, kad jūsų nepamirštų Kalėdų senelis.

„Aš visiems pasaulyje linkiu sveikatos. Kai aš buvau mažesnis, jeigu tikite, kad aš buvau mažesnis (juokiasi), visada rašydamas laiškus linkėdavau draugams, tėvams meilės, pinigų, laimės ir tik pabaigoje sveikatos. Galvodavau, kam ta sveikata. O dabar atvirkščiai. Dabar sveikatos palinkiu, o tik po to viso kito“, – savo palinkėjimais dalijosi Darjušas.

„Dar svarbu, kad nepamirštų jūsų Kalėdų senelis. Jeigu jūsų nepamiršo, vadinasi, esate reikalingas, mylimas. O jeigu pamirš, tai verta jau susimąstyti. O tam, kad nepamirštų jūsų, turite būti geri ir daryti gerus darbus“, – šypsojosi Kšištofas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

01:50
03:26
01:09

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 24sek