2015 06 08

Linksmybės Oklande – naujutėlaitį BMW atnešęs metimas, kurioziškas dėjimas ir nugriautas teisėjas

Antrosiose NBA superfinalo serijos rungtynėse Oklande netrūko ne tik dramos, bet ir linksmų epizodų. Sirgalius metimu iš vidurio aikštės laimėjo najutėlaitį BMW automobilį, „Golden State Warriors“ vidurio puolėjas Marreese'as Speightsas laisvas neįdėjo iš viršaus, o vėliau pargriovė teisėją.
Marreese Speights
Marreese Speights / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Su BMW i3 po rungtynių namo grįš amerikietis Jasonas, kuris per rungtynių ilgąją pertrauką pataikė metimą iš vidurio aikštės.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./BMW i3

Metimas it pergalingas Stepheno Curry šūvis iš vietų pakėlė visą „Oracle“ areną.

Netrukus sekė vieniems šypseną, o „Warriors“ aistruoliams – neviltį sukėlęs epizodas. Tiksint paskutinėms trečiojo kėlinio sekundėms vienas greitoje atakoje atsidūręs „Warriors“ vidurio puolėjas M.Speightsas nesugebėjo įdėti iš viršaus, o vėliau grumdamasis dėl kamuolio pargriovė teisėją.

Antrosiose finalo rungtynėse „Cavaliers“ šventė pergalę po pratęsimo 95:93 ir išlygino rezultatą 1-1.