2017 07 18

Abi 16-mečių rinktinės laimėjo ir antrąsias dvikovas Baltijos taurėje

Lietuvos vaikinų ir merginų U-16 krepšinio rinktinės iškovojo antrąsias pergales Baltijos taurėje – abi ekipos nugalėjo Estijos bendraamžius.
U-16 rinktinė
U-16 rinktinė / musukrepsinis.lt nuotr.

Edvino Justos treniruojama vaikinų rinktinė Estiją įveikė 72:63 (18:21, 18:8, 21:21, 15:13).

Rungtynes geriau pradėjo Estijos rinktinė ir į priekį pabėgo 13:4, tačiau lietuviai sugebėjo prisivyti priešininkus ir sumažinti jų turimą pranašumą. Antrajame ketvirtyje Lietuvos šešiolikmečiai, laimėję atkarpą 16:0, įsiveržė į priekį ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 36:29.

Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova, bet lietuviai sugebėjo išsaugoti turėtą 7 taškų persvarą. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje Estijos rinktinė nepateikė staigmenos.

LIETUVA U-16: M.Blaževič 15, Ą.Tubelis 12., A.Sidarevičius 8.

ESTIJA U-16: K.Kriisa 21, R.Pehka 11, L.Loikas 9.

Paskutinėse Baltijos taurės rungtynėse lietuviai trečiadienį susitiks su Turkijos ekipa. Rungtynės nuo 16:45 val. vyks A.Sabonio krepšinio centre.

musukrepsinis.lt nuotr./U-16 merginų rinktinė

Tado Stankevičiaus vadovaujama merginų rinktinė Estijos merginas nugalėjo triuškinamu skirtumu – 76:38 (19:13, 15:5, 22:8, 20:12).

Rungtynių pradžioje nuo pirmųjų minučių geriau sekėsi lietuvėms ir nors stipriai atitrūkti nepavyko, pirmąjį ketvirtį merginos laimėjo 19:13. Antrajame kėlinyje Lietuvos rinktinei pavyko sustabdyti Estijos puolimą ir, leidusios pelnyti vos 5 taškus, lietuvės prieš ilgąją pertrauką pirmavo 34:18.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas nesikeitė ir Lietuvos rinktinė tik dar labiau padidino savo pranašumą.

LIETUVA U-16: S.Visockaitė 15, D.Jankauskaitė 12, S.Kaupytė 11.

ESTIJA U-16: H.Kaas 10, A.Asi 7, M.Goncharova 4.

Paskutinėse Baltijos taurės rungtynėse lietuvės trečiadienį susitiks su Airijos ekipa. Rungtynės nuo 14:30 val. vyks A.Sabonio krepšinio centre.