2016 08 12

Argentinos pragaras Renaldo Seibučio neišgąsdino

Renaldas Seibutis pirmuosius savo taškus su Argentina pelnė tik ketvirtojo kėlinio pradžioje. Bet tai buvo beprotiškai svarbūs taškai, nes jie padėjo atlaikyti Argentinos šturmą ir ištempti Lietuvą į trečiąją pergalę Rio – 81:73.
Renaldas Seibutis
Renaldas Seibutis / Vytauto Dranginio nuotr.
Rio 2016 | Lietuva – Argentina 81:73 | Grupės varžybos

„Geros rungtynės. Ir nervingos, ir emocingos. Ir žiūrovams turbūt fainos.

Bet nieko, gerai, kad laimėjome. Sudėtingi buvo du pirmieji kėliniai. Jie mus pavijo dėl kvailų klaidų. Galėjome ir ramiau užbaigti rungtynes.

Laimėjome ir reikia džiaugtis, o rytoj galvosime apie kitus varžovus“, – po rungtynių sakė R.Seibutis.

Jis per ketvirtąjį kėlinį pelnė visus 9 savo taškus. Aukso vertės buvo tie jo penki tikslūs baudų metimai, įtvirtinę pergalę.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Argentinos spurto 12:0 lietuviai išbarstė 10 taškų pranašumą ir užleido varžovus į priekį 61:59.

Bet tada komandinis krepšinis gelbėjo Lietuvą. Ir vėl.

„Mūsų stiprybė – komandinis žaidimas. Kai kažkam sekasi, stengiamės tą išnaudoti. Visiškai nesvarbu, kas pelno, kas tempia, kas ne. Svarbu, kad mes laimime.

Yra daug vyrų su patirtimi. Žinote, mobilizavomės. Per minutės pertraukėlę pasistengėme nusiraminti ir mums tai pavyko. Matę mes ir dar sudėtingesnių sąlygų. Mums patiems tai kažkokio didelio šoko nesukėlė. Gal labiau žiūrovams“, – pasakojo R.Seibutis.