Italijos krepšinio lygoje sekmadienį puikiai sekėsi Lietuvos krepšininkams Arnoldui Kulbokai ir Artūrui Gudaičiui.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Temos: 1 Arnoldas Kulboka

Brešos „Germani“ ekipa 87:53 (20:11, 24:10, 20:10, 23:22) sutriuškino Kapo D'Orlando „Betaland“ klubą su Arnoldu Kulboka.

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėju tapo Arnoldas Kulboka, kuris per 37 minutes surinko 17 taškų (1/3 dvitašk., 4/10 tritašk., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir tris kartus prasižengė.

Aštuntą pergalę iš eilės iškovojusi Brešos komanda yra vienvaldė Italijos lyderė.

Kapo D'Orlando ekipa rikiuojasi vienuolikta su trimis pergalėmis ir penkiais pralaimėjimais.

A.Kulboka yra pakviestas į Lietuvos rinktinę, ruoštis pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Kosovu ir Lenkija.

„Germani“: L.Moore'as ir D.Mossas po 13, F.Bushati 12, D.Huntas 11.

„Betaland“: A.Kulboka 17, J.Wojciechowskis 10.

Milano „Olimpia“ po dviejų pratęsimų 92:94 (17:23, 13:17, 20:18, 27:19, 9:9, 6:8) nusileido Avelino „Sidigas“ klubui.

Artūras Gudaitis pasižymėjo dvigubu dubliu. Lietuvis per 35 minutes pelnė 17 taškų (4/9 dvitašk., 9/12 baud.), atkovojo 20 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir keturis kartus prasižengė. A.Gudaitis surinko 34 naudingumo balus.

Mantas Kalnietis dėl legionierių limito nėra registruojamas Italijos lygos rungtynėms.

„Olimpia“: C.Jerrellsas 23, J.Theodore'as 18, A.Gudaitis 17, V.Micovas ir A.Abassas po 10.

„Sidigas“: A.Filloy ir J.Richas po 21, D.Wellsas ir H.Ndiaye po 16.