Dabar populiaru
Sportas gyvai
Publikuota: 2019 liepos 22d. 13:30

D.Adomaitis: apie A.Kavaliausko paslaptį, padėką J.Mačiuliui ir diskusiją dėl A.Milaknio

Dainius Adomaitis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Lietuvos krepšinio žvaigždės renkasi į pirmąją stovyklą Palangoje

Dainius Adomaitis pats pirmas iš Lietuvos rinktinės štabo prisistatė į nacionalinės komandos stovyklą. Priėmęs malonią sirgalių dovaną, 45-erių specialistas netrukus sutiko ir kitus bendražygius „Vanagupės“ viešbučio fojė. Rimti darbai prasideda, o prieš juos treneriui dar teko atsakyti į aktualiausius žurnalistų klausimus.

Dar ne visi 18 kandidatų gali prisistatyti į D.Adomaičio rikiuotę.

Jonas Valančiūnas jau zuja Palangos gatvėmis, bet dėl NBA taisyklių, kartu su Domantu Saboniu galės prisijungti prie rinktinės tik rugpjūčio 1-ąją.

NBA atstovai dirbs pagal individualią programą, bus šalia komandos bei iš šono stebės treniruočių procesą krepšinio salėje.

Kandidatų sąrašas rinktinės stovykloje galėjo būti dar trumpesnis, bet pasiruošimo starto išvakarėse medikai uždegė žalią šviesą Jonui Mačiuliui.

34-erių puolėjas spėjo laiku pasveikti po alkūnės lūžio ir ruošis pasaulio čempionatui.

„Tai didelis paties Jono nuopelnas dėl jo noro dalyvauti. Tai jo įdėtas darbas. Kita vertus, medikai irgi atliko fantastinį darbą“, – džiaugėsi D.Adomaitis.

Nemažai sirgalių D.Adomaičio kandidatų sąraše pasigedo dviejų žalgiriečių.

Pirmasis – Antanas Kavaliauskas, pats pranešė D.Adomaičiui ir pasakė, jog baigia profesionalo karjerą.

„Buvau vienas pirmųjų žmonių, tai sužinojęs. Jo noras buvo palikti tą pokalbį tarp mūsų. Tad pavardes braukėme jau sužinoję Antano sprendimą dėl karjeros, – sakė D.Adomaitis. – Dabar kažkas kitas turės šansą.“

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Antanas Kavaliauskas
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Antanas Kavaliauskas

Antrasis žalgirietis – Artūras Milaknis. Jo pavardės galutiniame kandidatų sąraše nebeliko priėmus bendrą štabo sprendimą po ilgų diskusijų.

„Dėl kiekvieno žaidėjo ilgai sėdėjome ir sprendėme. Buvo daug diskusijų, tačiau toks pasirinkimas, – sakė rinktinės treneris. – Nenorėjome kviesti daug žaidėjų ir po to rengti tokį treniruočių procesą, kas papuls, kas nepapuls. Norime susikaupti ties pagrindiniais žaidėjais.

Žinojome, kad iš pradžių prie pagrindinės komandos nebus dviejų NBA žaidėjų, tad tai kiek apsunkino procesą.“

D.Adomaitis pridūrė, kad pasiruošimas pasaulio čempionatui bus intensyvus ir nuo pirmos dienos vyrų laukia rimtas darbas.

Pasaulio čempionato misija prasideda.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie 24sek