Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 26d. 19:34

D.Zavackas apie situaciją „Ryte“: „Pasiektas toks lygis, kad sunku bus atsispirti“

Naujasis Vilniaus „Ryto“ sporto direktorius Donatas Zavackas prisistatė sostinės fanams. „Jeep“ arenoje kartu su „Ryto“ valdybos pirmininku Dariumi Gudeliu atsakė į klausimus apie vykusį atrankos procesą, priimtą iššūkį bei keliamus tikslus.

Darius Gudelis atskleidė, jog lapkričio mėnesį turėjo daug pavardžių, bet kandidatų sąrašas sausį susiaurėjo iki trijų žmonių. Jis neatskleidė kitų kandidatų, tik užsiminė, jog tai buvo užsienio specialistai, šiuo metu einantys pareigas kituose klubuose.

„Tai tam tikri vardai krepšinio pasaulyje ir mes tęsime tuos pokalbius. Mes turime ruoštis ir apjungti visą Vilniaus krepšinio bendruomenę – akademiją, sporto mokyklas. Tam, kad jos kartu tą įdirbį išnaudotų bendram tikslui“, – sakė D.Gudelis.

Pagrindinis „Ryto“ dalininkas atskleidė, kad šis procesas buvo planuotas ir sprendimą priimti D.Zavacką į sporto direktoriaus pareigas palaikė ir komandos žaidėjai bei treneriai.

„Šiandien priėmėme galutinį sprendimą pasirašyti sutartį su ilgamečiu „Ryto“ šeimos nariu, sukaupusiu patirtį, išmanančiu Lietuvos krepšinio rinką, turinčiu autoritetą. Prieš priimdami šį sprendimą tarėmės su žaidėjais ir treneriais, kurie irgi pažįsta Donatą bei mini geruoju“, – teigė „Ryto“ valdybos pirmininkas.

„Turime prisiimti atsakomybę, kad spalio mėnesį patikėjome Donaldui laikinai užimti sporto direktoriaus pareigas. Komanda sukomplektuota, sezonas prasidėjęs, atrodo, kokių čia pokyčių reikės. Bet akivaizdu, ir tai niekada nebuvo padėta į šalį, kad mums reikia žmogaus administracijoje, kuris turėtų autoritetą ir žodį“, – pridėjo D.Gudelis.

Laidos vedėjas Gintaras Radzevičius citavo „urBONUSo“ laidoje dalyvavusius buvusius „Ryto“ žaidėjus Martyną Gecevičių ir Steponą Babrauską, kurie teigė, jog šios Vilniaus komandos niekas nebegerbia ir kad komandos valdymą perimti dabartinėje situacijoje būtų sunku bet kam.

D.Zavackas kalbėjo, jog „Ryto“ sporto direktoriaus pareigos jam bus didelis iššūkis, tačiau taip pat ir geras šansas.

„Sutinku, kad dabar galbūt situacija yra nedėkinga, kažkas galbūt ją gali pavadinti tragiška. Tačiau žiūrint iš mano asmeninės pusės ar kitu kampu, jeigu ji būtų dėkinga, turbūt niekas jokių keitimų neieškotų. Man tai irgi yra iššūkis, bet žiūriu į tai kaip į šansą arba galimybę“, – kalbėjo „Ryto“ sporto direktorius.

„Ar gali būti blogiau? Niekas nežino atsakymo. Visi sutarę, kad negali, bet aš manau, kad gali. Nepaneigsiu, kad komanda išgyvena sunkius laikus. Kažkas sako, kad blogiausias sezonas šiame amžiuje. Galbūt. Pasiektas toks lygis, kad sunku bus atsispirti“, – pridėjo D.Zavackas.

VIDEO: „urBONUSas“: S.Babrauskas ir M.Gecevičius baisiai atvirai – kodėl niekas nebegerbia „Ryto“

D.Zavackas sakė, kad apie susitarimą su „Rytu“ pirmoji sužinojo jo žmona Erika.

„Ji priėmė dvejopai. Bet sprendimas padarytas, kelio atgal nebėra. Turiu du sūnus, jie iki galo nesuprato, kur aš lendu“, – sakė D.Zavackas.

Naujo sporto užduotys, pasak D.Zavacko, „suminkštinti ir suvaldyti procesą“, įskiepyti vertybes, kokios buvo prieš 11-12 metų atgal. Suvienyti, suvaldyti ir sugrąžinti Vilniaus krepšinį ten, kur jis buvo praeityje.

Apie viziją D.Zavackas kalbėti nenorėti, užsiminęs, kad nori susipažinti plačiau su esama situacija klube.

„Ryto“ sporto direktorius pokalbį užbaigė perduodamas savo žinutę sostinės fanams, išskirdamas du aspektus.

„Manau, tikras fanas tikės komanda ir ateis ją palaikyti. Aišku dabar yra koronaviruso situacija ir negalime susirinkti į arenas. Turbūt būsiu banalus, bet palinkėsiu kantrybės ir tikėjimo“, – pokalbį baigė D.Zavackas.

VIDEO: „Ryto“ podkastas: Donato Zavacko pristatymas ir žinutė sostinės fanams

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

05:27
13:56
20:28

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 24sek